Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme ennek a fajta...

Van értelme ennek a fajta pocaktàmasznak?

Figyelt kérdés

Már nagyon nem kényelmes cipelni a pocakot és amit vettem (arról is teszek fel képet) , semmit nem ér. De ez a pántos stabilabbnak tűnik. Valakinek valami tapasztalat?

Szóval ezt érdemes megrendelni?

[link]


2023. nov. 10. 10:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es! Nekem is már nagy a hasam és tök kényelmetlen tud lenni olykor mikor érzem, hogy csak ott "lóg" és olyan jó érzés lenne, ha alulról valami tartaná. Ezért is gondoltam rá, hogy lehet ki kellene próbálni. Nem itthonra, hanem ha megyek valahová, főképp akkor.
2023. nov. 10. 13:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Hordozókendővel is fel lehet kötni a pocakot. Sima hosszúkendővel. Ha van a közeletekben hordozós klub ott tudnak tanácsot adni és segíteni megtanulni a kötés módját és kendőt is tudsz bérelni. Ha a babádat is szeretnéd hordozni akkor pedig úgyis veszel és legalább a megkötés már menni fog.
2023. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es. Van hordozó kendőm. Bár tény, hogy fogalmam sincs, hogy kell megkötni és max YouTubeon tudom megnézni.
2023. nov. 10. 16:37
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

Hirtelen ezt találtam, ez rugalmassal köti, de sima hosszúkendővel is ugyanez a módszer. Legalább mire a baba megszületik megismerkedsz kicsit a kötéssel.

2023. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan volt amit elsőnek linkeltél.

Főleg az utolsó hetekben hordtam, elég nagy pocakom volt főleg úgyhogy vékony testalkatú voltam(vagyok) tépőzáras igy a felsőt ha nem akarod nem kell rátenni. Ha tettem-vettem itthon akkor jó volt hogy van ami támaszt, egyébként ülve nem is szabad használni.

2023. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!