Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne ezt atveszelni?

Hogyan lehetne ezt atveszelni?

Figyelt kérdés
7 honapos terhes vagyok, a ferjem pedig elhagyott 2 napja. Egyszeruen olyan sokkban vagyok es annyira faj, hogy nem tudom mit kezdjek magammal, ures vagyok. Volt valaki ilyen helyzetben? Szamithatok Edesanyamra es mindenki masra is, de akkor sem igy kepzeltem el, es feltem a kisfiamat a hasamban mert nagyon rosszul erzem magam es hanyingerem van az evestol is. Depresszios lettem, es barmit teszek vagy probalom elfoglalni magam, nem megy. Tudom, hogy most a terhessegre es a babara kell csak gondolnom, de ez nem egyszeru. Egyszeruen meg mindig nem fogta fel az agyam, hogy itt hagyott…. Nagyon faj.
nov. 10. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem lehet könnyű. Biztos, hogy nem jön vissza? Esetleg beijedt a szülőségtől?
nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De igen, megijedt. De nem tudtam vele kommunkalni, nem engedte hogy mellette alljak. Nem tudtam neki segiteni de probaltam. Magaba fordult es nozott, telefonozott egesz nap es csunyan beszelt velem. Azt mondta hogy azert mondta hogy tartsuk meg a babat mert nagyon szerelmes volt, de mostmar megbanta es valjunk el😞

Lehet vissza fog jonni, remenykedek is de csak akkor ha tenyleg megvaltozik es rajon arra, hogy mit veszitene. En mellette alltam mindig es gondoskodtam rola.

nov. 10. 23:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell melléállni és segíteni,gondoskodni, hanem fordítva.

Ez engem mindig úgy felidegesít, amikor egy férfi azt gondolja, hogy a nő terhessége róla szól.

Reméljük visszajön, mint férfi.

nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, nagyon sajnálom, hogy ennyire rossz helyzetbe kerültél, de aki ilyet tesz, az nem egy gerinces ember, hanem egy féreg, tehát sokkal jobban jársz hosszú távon, ha nem jön vissza az életedbe. Őszintén kívánom, hogy találj egy normális társat a későbbiekben, addig pedig koncentrálj a babádra.
nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Szóval 6 hónapja még szerelmes volt, most meg már nem? Mióta vagytok egyáltalán együtt? Ez ilyen villám esküvő volt a "gyerek miatt"?

Bocs, de szerintem jobban jársz, ha nem megy vissza. Minek? Hogy tovább csajozgasson melletted? Meg idegesítsen?

"Magaba fordult es nozott, telefonozott egesz nap es csunyan beszelt velem."

Tényleg ez hiányzik? Komolyan, nem értem a mai nőket, pedig én is az vagyok.

nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miután megszületik a baba utána lesz igazán nehéz.

Ha egy sima terhességtől összeomlott akkor azt nem fogja bírni a kapcsolatotok.

Szerintem jobb ha nem jön vissza, nem mutat a gyereknek rossz példát és esélye van egy jobb apát kapni szegény.

Borzasztóan sajnálom hogy ez történt veled, nagyon nehéz lehet, de ha van segítséged az szuper. Össze fogod tudni szedni magad.

nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Egy valamit kérdeznék. Ez a baba nem tervezett baba volt? Mert nálunk tervezett volt és világba nem lépne le az apuka.Alig várja hogy megszülessen.
nov. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kérdező!!!

NE ENGEDD VISSZA!!!

Ne vegyél a nyakadba,egy ilyen koloncot(senkiházi férget akartam írni).És nem, nem szereted, csak a saját róla alkotott ideálképedet szereted kivetítve rá.

Minden rendben lesz,fogsz találni majd valakit, aki őszintén szeret,és a babának is jó apukája lesz.

nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon sajnálom, erősnek kell lenned. Én sem engedném vissza, belőlem nem csinálnak hülyét. Jobb, hogy már most kiderült és nem utána.

7# Nálatok lehet, nekem nagyon közeli családtagnál jött a várt baba 11 év házasság után, még is lelépett a szülés utáni pár hónap után, mert ő neki ez sok lett. Vannak sajnos ilyenek.

nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lehet, de én is a 8assal értek egyet! Ha vissza is jön, kizárt, hogy megváltozott értékrenddel teszi és az senkinek nem lesz jó. Inkább akkor maradjatok ketten a babával és lesz még neked jó kapcsolatod, ahol érezni fogod a hatalmas különbséget! Addig is felkeresnék egy pszichológust! Minden jót kívánok nektek!
nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!