Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne ezt atveszelni?

Hogyan lehetne ezt atveszelni?

Figyelt kérdés
7 honapos terhes vagyok, a ferjem pedig elhagyott 2 napja. Egyszeruen olyan sokkban vagyok es annyira faj, hogy nem tudom mit kezdjek magammal, ures vagyok. Volt valaki ilyen helyzetben? Szamithatok Edesanyamra es mindenki masra is, de akkor sem igy kepzeltem el, es feltem a kisfiamat a hasamban mert nagyon rosszul erzem magam es hanyingerem van az evestol is. Depresszios lettem, es barmit teszek vagy probalom elfoglalni magam, nem megy. Tudom, hogy most a terhessegre es a babara kell csak gondolnom, de ez nem egyszeru. Egyszeruen meg mindig nem fogta fel az agyam, hogy itt hagyott…. Nagyon faj.
2023. nov. 10. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül voltam a babával és nagyon jó volt. Nyugodt életünk volt, amikor aludt, én is pihentem, nem kellett mosni, főzni, takarítani másra, nem kellett alkalmazkodnunk senkihez.

Nagyon kiegyensúlyott voltam én is, ő is. És neked van szülői segítséged, nekem nem volt.

Menni fog.

2023. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy?
2023. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
30. hetben vagyok
2023. nov. 11. 10:53
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet normális, ha beijed. Feszült, vagy számolja az anyagiakat, aggódik, hogy mindent meg tud e teremteni egy babának. De ő nőzött. Azért ez nem ugyanaz.

Ő nem csak a baba vállalásra alkalmatlan, hanem párkapcsolatra is. Pont annak fordított hátat, akivel ezen át lehetett volna lendülni.

Innen nincs visszaút, szaralak boldogítson mást a jellemtelenségével.

Tényleg sajnálom.

2023. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!