Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes kismama vagyok....

31hetes kismama vagyok. Olvastam egy hasonlo kerdest itt,tanacsokat kernek. Itthon fekszem kinyilt belso mehszajjal, a cervix megrovidult 13mm.lehetseges? Lehet,hogy jon a baba? Az orvosom tetnap vizsgalt a kulso mehszaj zart

Figyelt kérdés
Semmit nem aludtam az ejjel pedig jo alvo vagyok.szedultem, mindket oldalt fajt felul a combom, hasam is picit fajt, nem veszesen, nem gorcsosen. 2 orat ha aludtam.remelem nem annak a jele hogy jonni szeretne

nov. 11. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy annak a jele. Basszus, inkább ne olvass ilyen fórumokat, ha ennyire parás vagy.
nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy annak jele, nekem 36. héten indult be, sok előjele nem volt. Kis hasmenés este, joslok, nem gondoltam arra, hogy meg akar születni. Ha a dokid úgy gondolná, hogy koraszülés lesz, akkor bent lennél a kórházban és kapnád a tudoerlelot.
nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 napja a pulzusom is 130 nyugalmi helyzetbe pedig max 80 szokott lenni
nov. 11. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert az nem minősül nyugalmi helyzetnek, ha ágyban fekve qrod fel az agyad ilyen hülyeségeken...
nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem fogsz, szülni még messze a vége. Hideg és front van, te meg idegeskedsz.
nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel még hosszú hosszú hetekig is kibírhatod. Én majdnem 5 hétig "mászkáltam" (nyilván pihentem, feküdtem, amennyit csak tudtam) úgy, hogy teljesen nyitva volt 1 ujjnyira. Ilyenkor, mint nálam is, hogy kinyílt nagy a fertőzésveszély. De 33 hetes pár naposan nyílt ki, 38 hetesen született meg. Igen, van akinek felgyorsul és koraszülés lesz, de hidd el, sokunknak nyílt és időre született. Erre probálj koncentrálni inkább.
nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!