Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasznalt valaki terhessegi...

Hasznalt valaki terhessegi orrdugulasra orrsprayt?

Figyelt kérdés
Második trimeszterben vagyok, Rhinospray plusz használok, Nőgyógyász tud róla. Nélküle sajnos szédülök egy idő után a szajlegzestol, illetve egyáltalán nem tudok aludni. Naponta 1-2 alkalommal használom 1 hete, próbálom minimalizálni. Sikerült valakinek letenni? Vagy most már a terhesség végéig ezzel számolni kell? Az orrdugulast meg elviselnem, de a szédülés teljesen leblokkol.

nov. 14. 08:00
 1/6 anonim válasza:
Nekem is szokott orrdugulasom lenni, én is második trimeszterben vagyok, de én nem ilyen sprayt használok ami gyógyszeres, hanem tengervizes orrsprayt, dm-ben lehet kapni pl.
nov. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nappalra tengervizest használtam, de csak a dr. Theiss vált be. Éjszakára szükség szerint nasivin baby-t. Ugyebár egy idő után függőséget okoznak ezek, és már csak azért sem kapsz nélküle normálisan levegőt. Próbáld meg tényleg minél kevesebbet használni. Kitartás.
nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Használtam

Tengervízes szart se ért.

Rendes orrszpret hasznaltam

nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt végig fújtam, nekem a legdurvább terhestünet az orrdugulás volt. Meg is őrültem volna nélküle. Mindkét esetben szülés után 2 héttel már abszolút nem kellett. Viszomt a Rhinospray-t a helyedben másra cserélném, ahhoz tényleg hozzá lehet szokni. Otrivint ajánlom. Igazából az Allenasal a legjobb, de az most hiánycikk.
nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Használok en is Otrivint, annyi, hogy igyekszem minél kevesebbet befújni (először csak egy pici fújást) és várok, hogy elég-e. Én aludni nem tudok az orrdugulás miatt, azt pedig muszáj :D

Kitartás! ;)

nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nasivin classicot használtam, a tengervizes semmit nem ért
nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!