Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. dpo halvany pozitiv 8dpo...

7. dpo halvany pozitiv 8dpo egyertelmu +? Mehenkivuli miatt lett ilyen hamar pozitív vajon?

Figyelt kérdés

Ez h legetséges? Volt 2 tesztem aminek lejar a szavideje ma! Igy parommal kitalaltuk h megcsinalom es 2 csikosak lettek.

Biztos vagyok a dpok számában , closti kurám van (3.) Es volt pé meg tuszorepedes követesem.


Ez utalhat mehenkivulire??? Bocsanat ha buta kerdes


Koszonom


2017. jún. 30. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb a hcg szinted, ennyi. Nem mindenkinek ugyanolyan. Ikerterhesseg okozhat ilyet de az sincs kobe vesve. Mehenkivulinel nincs ilyen.
2017. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Méhen kívülinél pont, hogy alacsonyabb. Nekem clostis ciklusban a 9. dpo-n vérben 10-es hcg szintem volt, azt is kimutatta a teszt egyértelműen.


[link]


De ha ennél jóval erősebb, akkor én is ikrekre tippelnék inkább. Hány tüsződ volt? :)

2017. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább ikrekre gondolnék.Nekem 9.dpon(ovuteszt pozitiv utáni 9.nap) mar pozi volt a 10es teszt,de nem neztem elotte,uh lehet mar az volt 1-2 napja,de 1 baba lett.Szóval lehet csak neked is hamar termelődik a hcg.Méhen kívülire egyáltalán nem gondolnék.
2017. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Na ne hozzatok rank a szívbajt, félreértés be essék örulnénk 2 nem is de elso kornek inkabb egy johetne. A mai mindjart mutatom kb milyen.:)

2017. jún. 30. 13:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Most nem tudok feltolteni de kb olyan amit te linkeltél csak nem szakadozott a vonal.:)
2017. jún. 30. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nálunk egy baba volt végül és a doki azt mondta, hogy elég döcögősen kezdett nőni a hcg. Szóval szerintem nálatok is esélyesebb az egy baba, de pár hét és úgyis kiderül. :)
2017. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Docogosen? De ezt h erted?:) akkor hogy-hogy koran lett pozi?:)
2017. jún. 30. 18:24
 8/13 A kérdező kommentje:

3 tuszom volt


Egy 24mmes

Egy 21mmes

Egy 18,8 mmes.:)



Ezek a 14.napon aznap volt pozi az ovuteszt delutan. Doki mondta is delelott h masnap reped hajnalban. :)

2017. jún. 30. 18:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát clostival azért van esélye ikrekre,de nyugi,nekem pl.azzal egy baba lett!!!:)Majd írd meg!:)
2017. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

az endokrinológusom szerint túlvan aggódva , 5% -kal nő az esélye a normálhoz képest. de ha 2 jön,akkor 2 !:)

1 hét és 3 nap múlva múlva doki!:)

2017. júl. 1. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!