Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D ultrahang 18 hetesen?...

4D ultrahang 18 hetesen? Párom szeretne jönni, de nem tudom mennyire nagy élmény ilyen korán?

Figyelt kérdés
4D-s genetikai ultrahang lenne a 18. héten. Párom nagyon szeretne jönni, de soha nem voltam még, nem tudom ilyenkor mennyi a "látnivaló". Tudom, hogy 4D-re később szokás menni igazából maga a "babamozi" élmény miatt.
2017. jan. 16. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Menjen csak! A férjemnek a 12 hetes uh is hatalmas élmény volt, sima 2d-ben is látszott minden, 3d-s fotónk is van, nagyon aranyos rajta a pici gyerekünk.
2017. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne élmény? Tök szépen látszik már ilyenkor a baba. Nem értem a problémát, szeretne menni, elmentek együtt. Pont.
2017. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jött már a 12. héten, nem annyira az élmény miatt, hanem mert az ő gyereke is.
2017. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért kérdeztem, mert láttam pár korábbi kérdést ilyen 4D-s uh-ról és sokan írták, hogy érdemes később menni oda.
2017. jan. 16. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Menjen nyugodtan!! :) nekünk mind2 genetikai 4D-s volt (12 és 18. heti) és imádtuk. elmentünk 24 hetesen is, sőt 30 hetesen is fogunk :) (genetikai tanácsadáson azt mondták érdemes többször nézetni egy régi családban előforduló dolog miatt) nekünk 18 hetesen is jól látszott volna az arca ha megmutatja és nem takarja :) nagyon jó dolog, én nagyon szeretem mikor megyünk, párom is teljesen odavan.
2017. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk már a 12. heti óriási élmény volt és rengeteg volt a látnivaló! A teljes ultrahang vizsgálatot megkaptuk videó file-ban és azóta is többször megnéztük, annyira érdekes! Rúgkapál rajta, emelgeti a kezét, elfordul, visszafordul, mozgatja a száját, nagyon sokat mozog! Ahol mi voltunk (magánkórház) ott új, modern ultrahang gép van, ami annyira részletes képet tudott mutatni, hogy még az ujjacskáit is megszámolhattuk. 18. héten ez még nagyobb élmény lehet! Szerintem ne hagyja ki :)
2017. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy érdemesebb később menni, nem azt jelenti, hogy ennyi idősem nem élvezhető...
2017. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi 20 hetesen voltunk, nagy élmény volt. Igazi babaformája volt már akkor! Szépen latszodott mindene, ügyesen mozgott, szóval, a férjem is nagyon értékelte, értette, mit lát.

Most 33 hetes vagyok, a múlt héten már alig láttam ki valamit az uh képről, olyan nagy a baba, hogy egészben már nem is látható.

2017. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én párom a 6 héttől velem volt minden vizsgálaton es mindegyiket élvezte. De legjobban pont a 12-24 közöttieket, ahogy láttuk változni, nőni es mozogni. Tegnapra voltam kiírva, pár hete már tényleg akkora h kevésbé látványos.
2017. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. jan. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!