Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetes terhes vagyok....

5+5 hetes terhes vagyok. Tudni szeretném, hogy minden rendben van-e. Nov. 21-én megyek magánba dokihoz, korai? Ilyenkor a hüvelyi ultrahang még nem javasolt ugye?

Figyelt kérdés
Tervezett baba, 1. terhesség. Az applikáció pontos lehet mert az együttlét napját is meg tudtam adni. A következő doki időpont szintén magánba dec.11-e, de azt már késeinek találom.

#terhesség #5 hetes terhes #ultrahang vizsgalat #mikor menjek orvoshoz
2023. nov. 17. 09:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha az első menstruáció napjától számolom akkor 6+1 hetes vagyok. Hosszú időnek tűnik igen :( Néha fáj a hasam, elviselhetően és puffadok, de úgy tudom ez normális. 6 hetes+2 napos leszek a vizsgálatkor az én számításom szerint. (fogantatástól). Azt hiszem elmegyek kedden, köszönöm mindenkinek! :)
2023. nov. 17. 12:38
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A puffadás teljesen normális, nekem fájdalmas is volt, annyira sok volt a gáz. A 10. hét körül kezdett enyhülni.

Amíg nem görcsös, erős a fájdalom máshol, addig nem kell aggódnod. Ha minden rendben, akkor a tested a hormonok hatására máris változni kezdett, ez okozza.

2023. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért szokták a menstruáció első napjától, mert a fogantatást nem tudhatod, nem akkor volt amikor együtt voltatok.
2023. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is puffadok, meg a megakar jönni érzés nem akar múlni, illetve a szúrkálás, de már kezdem megszokni. Érdekes amúgy, hogy minden nap valahogy reggel és este erősebbek ezek a tünetek, délutánra mintha enyhülne :D
2023. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14# Nekem is ugyanígy van most. Délután minden oké, jó az étvágyam, stb. Délelőtt és este borzasztó. De ez se minden nap, van hogy egy 2 napig tök jól vagyok. Az elsőnél 0-24 rosszul voltam, úgyhogy ezmost új, hogy van jó része is napnak. :D
2023. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nálam még a hányinger annyira nem jelentkezett, néha érzem, hogy kicsit rosszabb a gyomrom, reggelente általában hasmenésre ébredek, olyankor van görcsölgetés, húzódik is a hasam, aztán este kezdek puffadni meg van hogy farkas éhes vagyok, utána meg már úgy érzem nem esett jól
2023. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12 hetes korig hüvelyit csinálnak.
2023. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

6+2 hetesen voltam eloszor, mar volt szivhang.

A terhesseget az utolso menstruaciotol szamoljak.

2023. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!