Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon hülyeség ilyen "korán"...

Vajon hülyeség ilyen "korán" elkezdeni kimosni a babaruhákat, takarókat?

Figyelt kérdés
28+1 vagyok és utálok mindent mindenben a legvégére hagyni. Ma elgondolkodtam, hogy mivel már most mindene megvan a babának, végülis csak a mosás van hátra és mivel nagyon fáradékony vagyok, lehet neki kéne állni ,ha nem is mindennek, de úgy szépen fokozatosan elkezdeni kimosni a dolgokat. Korai még szerintetek? Nem szeretném azt, hogy ha esetleg előbb jönne a baba , ne legyen minden kész már itthon és amúgy nem vagyok babonás ilyen szempontból sem.
nov. 19. 23:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 34. hét körül mostam ki mindent. Most a másodiknál pár héttel előbb, de most cipzáros zacskószerűségbe tettem, hogy ne porosodjon. Én így nyugodtabb vagyok, tudván hogy jön a karácsony, akkor már nem akarok szöszölni és január elejére vagyok kiírva. Valamint már itt a nagyobb fiam, kicsit macerásabb lesz a logikázás mindenféletéren. Nekem így ez megnyugvást jelent a már összekészített kórházi csomagommal, ha bármi van minden kéznél van.
nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én személy szerint korainak tartom.30+3 hetes vagyok és a 32.héttől tervezem kimosni kivasalni, behajtogatni :)

De persze ha te elszeretnéd kezdeni azzal sincs semmi gond :)

nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én idén március közepére voltam kiírva. Januárban lett kifeste és berendezve a szobája,azután mostam-vasaltam ki a ruháit és rendszereztem a szekrénybe.

Amit nem bántam mert az utolsó pár hétben semmi energiám nem volt,plusz a császármetszésnél is balul sültek el a dolgok így az első héten itthon segítséggel tudtam magam és a babát is ellátni....

nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!