Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 98/67-es vérnyomással mit...

98/67-es vérnyomással mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ma ennyit mértem többször is es nagyon gyenge is vagyok, meg fáradékony. Ittam kávét,de nem segített. Sosem volt ilyen alacsony még és nem tudom ez mennyire normális.
nov. 23. 15:30
 1/9 A kérdező kommentje:
A pulzusom 101 volt.
nov. 23. 15:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Séta,sok folyadék (víz) friss levegő
nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát 20m után kidöglök, de próbálkozom 🙂.
nov. 23. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el veszekedni valakivel :D


Komolyra fordítva: több folyadék és mozgás.

nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem terhesen ilyen. Terhesen 80/50 volt. Nem néha, hanem mindig. Semmit nem kellett vele csinálni, normális terhesen az alacsony és mellé a magasabb pulzus is.
nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Normális, egészen a 6.hónapog ennyi volt a vérnyomásom..Az orvos aztmondta hogy ez nem baj.Ha felkelek az ágyból elötte üljek fel majd ezut álljak lábra stb.Használhatsz harisnyát vagy zoknit hogy több vért kapjon az agyad.
nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pihenj és igyál sokat. Nekem pl alapvetően 120/70 a vérnyomásom, de amikor már 100/50-60 volt a terhesség elején, akkor engem is megviselt. Majd pár hét alatt szépen rendeződött, a 30. héttől pedig már magas is lett s vérnyomásom, így dopegytet kellett szedjek.
nov. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Az a nehéz, hogy minél kevesebbet mozogsz, annál alacsonyabb lesz, miközben az ember tök bizonytalan, szédeleg és legszívesebben eldőlne.
nov. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!


Hát tegnap végül lett 112/72 szóval mondjuk nálam terhesen inkább ez a normális. Nem tudom mitől mehetett annyira le, lehet a front okozta ami jött. Végülis nem szédelegtem, csak borzasztó fáradt voltam,de az pár hete mar így van. Azért remélem ennél magasabb nem lesz,a mert magas vérnyomás se lenne jó.

nov. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!