Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nem nő a...

Normális, hogy nem nő a mellem a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Egy kicsit panaszkodni jöttem, engedjétek meg.

Mindig abban bíztam, hogy a pici mellem, majd a terhesség alatt fog nőni.

26 hetes vagyok, de még semmi és szerintem már nem is fog.

Esetleg van rá esély, hogy tejbelöveléskor nőjön?


Egyébként onnan jött ez a kérdés, hogy benne vagyok a jövőre szülő anyukák fb csoportjába és ott kiírták ezt a kérdést, hogy kinek hány méretet nőtt és jött vagy 50 komment, hogy nekem 1-2-3 méretet stb. És kicsit elbizonytalanodtam, hogy mindenkinek nőtt csak nekem nem.


Egyébként természetesen hála istennek a pocakom csodásan növekszik, a magzat ügyesen fejlődik. A hasamon már megjelent az a barna csík a köldökömig és a mellbimbóm is szinte csoki barna lett, pedig korábban világos volt, illetve a mellbimbóm érzékeny, ami már a terhesség eleje óta meg van, mint tünet.


Én arra gondoltam, hogy azért nem nő az én mellem, mert nem nagyon híztam a terhesség alatt, gondolom nem volt minek odamennie, mert csak a hasamra hízok.

52-ről indultam és most 57 vagyok és 26 hetes.


Egyébként anyukámat és tesómat is meglepte, hogy az én mellem nem nőtt, mivel mindkettejüknek a terhesség alatt hatalmas melleik lettek. 😊



nov. 24. 12:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Illetve még azt szerettem volna kérdezni, hogy olyan lehet, hogy az egyik gyereknél nem nő terhesség alatt abszolút, de pl. másodiknál lehet fog?:)
nov. 24. 12:59
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nincs köze a tejhez, hogy lesz -e meg mennyi. 😊
nov. 24. 13:02
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Persze, ki mondta, hogy noni fog ? Van akinel igen, van akinel nem.

Nekem egyaltalan nem nott, pedig 3 evig szoptattam is.

nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

75A “mellem” van, egy centit nem nőtt se a terhesség alatt, se szoptatásnál..

Kicsit bíztam benne én is, hogy majd fog, de hát.. így jártam :D

nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Nőni nekem se nőtt, csak baromira megduzzadt, ami lehet, hogy kívülről fú de jól nézett ki, csak én élvezni nem tudtam, mert úgy fájt, mint a bront. Idővel az is elmúlt, és maradt akkora, amekkora előtte volt.
nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Terhesség alatt szinte semmit nem nőtt, szülés után viszont bedurrantak rendesen. Szét is repedt emiatt mindkét mellem alján a bőr.
nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki válaszàt.:)

Természetesen nem mondta senki, hogy nőnie kell, csak láttam, hogy 50-en kommenteltek, hogy milyen sok méretet nőtt a mellük, de hàt ez nem automatikus mindenkinél. :)

nov. 24. 13:34
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha meg arról írnak ki kérdést, kinek nem nőtt egyáltalán, és alatta sorakozna 50 komment, akkor meg az tűnne természetesnek.
nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Inkább szoptatás után kisebb lett.
nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nem kicsi a mellem alapból,de nem nőtt eddig,most vagyok 38+5,én sem híztam sokat,3-4kilót csak,nem tudom hogy ennek van e köze hozzá:)
nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!