Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindkét terhességem elején...

Mindkét terhességem elején majd szét durrant a mellem. Most semmi. Normális, vagy sem?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 7 hetes terhes.

Az előző két terhességemnél ilyenkor majd szét durrantak a melleim, úgy feszültek, + a bimbók a hideg hatására nagyon érzékenyek voltak. Most ilyet egyáltalán nem tapasztalok. Gond lehet?



2017. dec. 23. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Normalis! Nekem is igy volt az elso terhessegemnel. Aztan a masodiknal alig ereztem, csak epphogy. Aztan 8-9 hetesen elegge feszult, 11-12 hetesen nagyon fajt.

Most 15 hetes vagyok,kisse feszul de nem kellemetlen csak amikor leveszem a melltartot es elhelyezkednek, na az kellemetlen!😁

Szoval semmit se jelent, ne aggodj, meg elo johet es el is mulhat.

2017. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél majd’ leszakadt a mellem, most a másodiknál éppenhogy érzem, most vagyok 12 hetes, mintha mostanában már talán érzékenyebb lenne... Én is meg voltam ijedve az elején, kutakodtam is bőven a neten és bár magyar forrást keveset találtam, de sok amerikai fórumon olvastam, hogy második/többedik terhességnél gyakori, hogy kevésbé érzékeny a mell.
2017. dec. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. dec. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!