Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pickwick málnaízű rooibos...

Pickwick málnaízű rooibos gyerektea málnadarabokkal iható terhesség alatt?

Figyelt kérdés
nov. 30. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb minden tea ihato terhesseg alatt, nehany kivetel van csak, ezeket neten megtalalod vagy kerdezd az orvosod.

Illetve aminek koffeintartalma van, arra kell csak figyelni, nehogy sok legyen.

nov. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Dokihoz két hét múlva megyek csak az első vizsgálatra, sajnos addig nem tudok tőle kérdezni. (6 hetes kismama vagyok jelenleg)

nov. 30. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Én semmiféle "ízü" dolgot nem ennék, mert ezek mind mesterséges aromákat, azaz vegyszereket jelentenek, ezek garantáltan nem tesznek jót senkinek.
nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 babyboom567 ***** válasza:
30%

A kérdésre válaszolva, igen iható, nem tilos terhesen.

Ennek ellenére a 3-as válaszlónak igaza van,a forgalomba kapható dolgok nagyon nagy része ipari hulladék, nem terhesen sem kéne enni/inni őket.Viszont egy városban élő átlagfizetésű ember(a minimálbér és alatta élőkről ne is beszéljünk),sajnos nem nagyon tudja kikerülni,a vásárlásukat.Ez az ipar sajnos,csak annyira kell a tömegeket életbe tartani/etetni,hogy dolgozni tudjanak, termeljenek,főleg adót,aztán 50 év felett meg már mindenkinek mindenféle krónikus betegsége van,de ne haljanak meg mert gyógyszereket még venniük kell,mert abból van a profit.És ez mind azért,mert évtizedek óta ipari hulladékot eszünk.

nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4-es: én kikerülöm városban élö kisfizetésü valakiként is, ugyanis nem veszek ilyeneket, lehet kapni szárított gyümölcsöt, ez leforrázva gyümölcstea lesz, mindenféle adalék nélkül. Viszont alapesetben vizet iszom, nem édesített üdítöket, müanyag teákat, ha nem vízre vágyok, akkor idönként úgy készítek, ahogy írtam.
nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 babyboom567 ***** válasza:
58%
Az lehet, hogy teába nem használsz,és másban?Konzervek, befőttek,margarin,étolaj,sajtnak csúfolt növényi sz@rok,csokoládék,hentesárú,felvágottak,szalámik,sütik ,kekszek?
nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másban sem! Nyers zöldségeket, egyebeket veszek abból fözök, margarint és egyéb ipari szemetet nem. Vagy "igazit" vagy semmilyet. Margarint soha nem használok, felvágottakat nem eszünk, szalámit, kolbászféléket házilag készítjük, süteményeket, kekszeket szintén.

Érdekes módon nem drágább, és sokkal jobb minöség!

nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!