Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy méretű hematóma kapcsolat...

Nagy méretű hematóma kapcsolatban van e valakinek pozitív történet?

Figyelt kérdés
11+3 hetes vagyok,jelenleg kórházban egyelőre. Valakinek esetleg volt e rossz helyen és nagyobb,49 mm-es hematóma? Mi lett belőle? Sikerült túljutni ezen? Mikorra?Meddig volt kórházba? Ez rám mutatva nyilván semmi jelentősége,mert bármi lehet,csak jó lenne olvasni erről picit. Köszönöm.
dec. 1. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít, hogy a magzat alatt vagy felett van, mert alatta elvileg nem veszélyes rá. Nekem probléma nélkül felszívodott, illetve volt némi vérzés is, de nem lett baj.
dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon amatőr vagyok az UH -ba,de ahogy a magzat volt,felette mutatta a mellső fali lepényt, és oldalt annak szélétől indul és a burok mellett oldalt folytatódva van a hematóma, sajnos. Tehát igazából mellette van ahogy mutatta,de a méhlepény szélét is éri. Szerdán volt nagyobb vérzés, konkrétan ömlött, elég sok. Azóta napi egy törlésnel.
dec. 1. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 centis volt, a 16. hétre szívódott fel. Türelemmel kell lenni. A helyzete tényleg nem mindegy. Nekem azt mondták, hogy csak nagyon ritkán okoz bajt. Barátnőmé hatalmas volt, kifliként körbeölelte a gyereket. Az is megoldódott.
dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok,ha otthon is engednek feküdni és nem hónapokig bent. Mivel van még egy gyerekem. Ezekkel tisztában vagyok egyébként,de köszönöm. Az jó hír,hogy ott is megoldódott. Majd kiderül mi lesz a vége nálam. Ilyesmire voltam kíváncsi. Köszönöm a válaszod. Azt mondjuk nem írtad,16 hétig bent feküdtél?
dec. 1. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok.Engem egyszer sem fektettek be, sőt, otthon sem kellett feküdnöm. Sport (túra is), szex, emelés, erőlködés, ülőfürdő volt tilos. Háromszor volt nagy vérzés belőle. Összességébem a 7. és 16. hét között volt az egész.
dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a történet az otthonomtól 150 kmre történt egy átutazás alatt és egy vidéki kórházba sikerült bekerülnöm,ahonnan az sem kizárt,hogy míg látható az UH-n nem engednek el. Köszi 5-ös a választ.:)
dec. 2. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!