Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok és még...

18 hetes terhes vagyok és még nem érzem a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Első baba. Màs is van/ volt így aki ekkor még nem érezte? Kicsit aggódom emiatt.

#baba #18 hetes terhes
dec. 4. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
21 hetesen éreztem először. Azóta 3 éves…
dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normalis, majd fogod erezni.

En alapbol csak a 22. heten ereztem eloszor, de akkor se naponta.

dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aggodalomra semmi ok. Elsőszulok legtöbbször a 20.hetben kezdik érezni, 2 hét alatt meg sokat nő az a baba! Az hogy itt egyesek egymással versenyezve próbálják bizonyítani, hogy bizony ok már a 14.héten érezték, nem mérvadó.

Én az első babát a 20., 2.babat a 21-22.hezen kezdtem érezni (most elöl van a méhlepény).

Nyugi.

dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én viszonylag hamar éreztem 17-18. hét körül, amire már azt mondtam, hogy na ez egyértelműen ő. Első baba. A barátnőm a másodikat várja, a 20. héten van és semmi, de a baba mozog, az ultrahangon látták, hogy épp csak nem bukfencezik. Ne aggódj, mindenki más.
dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🥰
dec. 4. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A 19.héten kezdtem el érezni :) Minden. rendben lesz és érezni fogod 1-2 héten belül❤️
dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 25.héten kezdtem el érezni,első baba
dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!