Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korom,sulyom vérnyomasom...

Korom,sulyom vérnyomasom miatt veszélyeztetett vagyok. De jól vagyok. Ha többet vagyok fönt,jövök megyek mintha nem lennék terhes a hasam jelez,magnéziumot iszok rá. Tegnap a doki azt mondta többet pihenni.Ti mennyit pihentek?

Figyelt kérdés
dec. 5. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az orvos azt mondta, pihenjek, betartottam. Elkezdtem középidősen keményedni, egyúttal rövidült is méhnyakam.

Elmondta, lehet óvatosan tenni-venni (cipekedni nem!), ha keményedek, mindent tegyek félre, és legyek vízszintesben. Ne akarjam megváltani a világot.

Aztán rosszabbodott a helyzet, utána már ágynyugalmat írt elő.

dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

Szia. Én nem vagyok veszélyeztetett, se túlsúlyos. De én pl.24 hétig dolgoztam, sőt még dolgoztam is volna tovább simán csak nem hosszabbították meg a szerződésem.

Én egyébként nem pihenek egész nap. Felkelek reggelizek, konyhába ha van mit elpakolok, mosást indítok, kiteregetek, pakolaszok a nappaliba ha kell, porszivozok 2 naponta, felmosok, főzök. Délutánonként edzést csinálok.

Úgyhogy csak annyit pihenek amennyit muszáj. Törekszem arra hogy meglegyen a napi 6000 lépésem itthon (napi 10.000 jobb lenne de nincs kedvem kint sétálni 1 órát a hidegben).

Bár legutóbb mondta nekem a doki hogy pihenjek, de én nem érzem szükségét.

Szerintem egy minimális kis séta mozgás akkor is kell ha veszélyeztetett az ember, az se egészséges ha egész nap fekszik az ember..

Hány hetes vagy amúgy és kisfiú vagy kislány lesz?😊

27hkm

dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
27 hetes vagyok énis,kisfiú🙂.
dec. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!