Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 7 hetesen már...

Normális hogy 7 hetesen már látszik a pocakom?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 7. hétben, de már a nadrágok elég kényelmetlenek és van egy kis hasam is. Nem vagyok túl vékony, de ekkora hasam nem volt :D
dec. 5. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Az nem a gyerek. Az a 4-5 hónapban látszik.
dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Puffadásnak hívják 🫠
dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy nem az lehet, csak mondom furcsállom én is :D
dec. 5. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Az 1-nek annyiban igaza van, hogy most még nem a gyerek (vagy a növekedő méhed) miatt nő a hasad, inkább puffadsz, de a 4-5 hónap is túlzás, hogy akkor kezd látszani :)

Én már a 12. hét előtt is feltűnően terhes-puffadást produkáltam (mindenki vágta a helyzetet, csak rendesek voltak és nem kérdeztek rá), de 5 hónaposan már főleg nagyon szép gömbölyű terhespocakom volt, láttam már több olyan kismamát, aki akkorával ment szülni :)

dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából az aggaszt, hogy ennyit híztam? De amúgy nem háj, inkább lehet tényleg puffadás
dec. 5. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Terhesség elején nagyon gyakori a puffadás
dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is puffadt volt már a legelejétől fogva. Nem is tudom, mikor múlt el, de sokáig tartott.
dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is puffadás volt, de nem tudom, hogy táplálkozol, mert a tesóm a pozitív teszttől kb zabált, és már 3 kg plusszal ment a terhességmegállapításra, rá azért volt kicsi a nadrág.
dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

A puffadástól nem mutat többet a mérleg...

Ha híztál, akkor az azért van, mert több kalóriát viszel be, mint amit elégetsz.

dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A mérleg kb 1 kilóval mutat többet, szóval inkább a puffadás
dec. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!