Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az első babánál,14...

Normális az első babánál,14 hetesen egyik nap látszik egy kis poci, másik nap szinte semmi?

Figyelt kérdés
Egyik nap még büszkén illegek-billegek, na milyen szép kis pocim van, másik nap meg totál lapos vagyok :( Bárcsak már igazi nagy pocim lenne.. :)
2013. máj. 7. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Ne illegtesd büszkén, mert az még csak bélgáz :))

Ezért van az, hogy hol látszódik, hol nem.

Normális a puffadás az első harmadban.


Ne aggódj, ha vékony vagy egész hamar látszódni fog.

Nekem volt némi felesleg a hasamon, csak a 30. hét után kezdett igazi kismamapocakom lenni, a végén se volt nagy szerencsére.

2013. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az első válaszolóval nem értek egyet.

Nekem 7-8 hetesen is látszott! Szépen egyenletesen növekszik, így kevės eséllyel fog szétrepednia bőröm.


Azért kisebb reggelre, mert van némi puffadás, de ilyekor a védőnőm szerint a "dolgok" fekvésnél másképp helyezkednek el, s mikor felkelsz egy idő múltán visszaáll.

Ezt tudom, mert nem eszek reggel semmit mert nem kívánom, és érdekes...visszaáll a pocim:)

14 hetesen látszódhat, persze a környezeted lehet még nem észleli:)


19+4hkm

2013. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálam sem volt egyforma. estére mindig szépen kikerekedtem (gondolom az ebéd rásegített), reggel mikor felkeltem meg állandóan lelapult.

ne izgulj, 1-2 hét és illeghetsz-billegethetsz a pocakodat mutogatva :)

22 hkm

2013. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ananke ***** válasza:
Én is 14 hetes vagyok,és ugyanígy vagyok vele.Tegnap nem is vettem észre,ma meg igen.De én is várom már,hogy látszódjon!Mert egyenlőre olyan mintha csak kövérség lenne :) Jó baba várást!
2013. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!