Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen normális, hogy...

20 hetesen normális, hogy este, ha a hátamon fekszek, nagyon kemény a hasam és kellemetlen kinyújtani a lábam?

Figyelt kérdés

Szedek megnéziumot, a védőnőm szerint meg kell emelni az adagot. Eddig napi 3x1, 4x1 szedtem, most 3x2 szemet fogok.

Még dolgozok, irodai munkát végzek, annyira nem megterhelő, bár estére elfáradok.


2010. okt. 21. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam háton feküdni, nekem kényelmetlen volt. S ha te is úgy érzed, hogy kényelmetlen, akkor az nem véletlenül van. Inkább akkor már lehetőleg ne feküdj így! A tested jelzi neked, hogy ez így már nem jó. Lehet, hogy már a babának sem jó!
2010. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2010. okt. 21. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem is válassz más alvópózt :)

Nekem mikor nagyon keményedtem oldalra kellett feküdnöm, azt mondták úgy almúlik,és tényleg!


Milyen magnéziumot szedsz?Mert a magne b6-ban csak 48mg magnézium van és a béres sokkal erősebb,nem tudom már mennyi,de nekem arra kellett váltanom 25 hetesen!Próbáld ki a bérest 3*1-gyel, ha az is kevés abból is lehet 3*2 szedni!

2010. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak sima magne B6-ot szedek, de akkor megpróbálom a Béres félét, úgyis most fog elfogyni.

Köszönöm a tippet.

2010. okt. 21. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
azért kérd ki szakember véleményét, mielőtt annyit beszedsz a béres magneB6-bol, én is olyat szedtem , de csak napi 1 -et, az a normál adag. bizonyára ha szükséges többet is be lehet szedni belőle, de nekem azt mondta a doki napi kettőnél azért ne vegyek be többet. (egyébként250 mg-os)
2010. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 31 hetes koromtól kellett a béresből 3*2 mert nekem fájásokkal be is indult a szülés,de kérdezd meg a dokidat szerintem is, hogy mennyit!Én ajánlottam!
2010. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!