Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 kilós gyereket megemeltem...

17 kilós gyereket megemeltem pár fok lépcsőn keresztül. 27 hetes vagyok. Ezt nagyon nem kellett volna, igaz? Az adrenalin nem "könnyíthette" meg az erőlködést?

Figyelt kérdés

Mióta tudom, hogy terhes vagyok nem emelgetem a nagytesót és igyekszem vigyázni, de már ma nem ment. Betegen nem jár oviba, unatkozik, állandóan cirkuszol szegény, az udvarról meg az istennek nem akart bejönni. 15 perc brutál hiszti után valahogy az overáljánál fogva hozhattam fel kb 4 lépcsőfokon, hogy be tudjam vinni a házba, kicsit még hajolva is emeltem szerintem, de nem annyira. Bevallom akkora már én is kiborultam és még csak nehéznek sem éreztem.


A terhességem nem problémamentes, mert sokat keményedik a hasam és bakteriális fertőzésem is van, így izgulok, hogy ettöl vagy a sok köhögéstől (eléggé elkapott a covid) nem-e nyílik ki a méhszájam vagy válik le a lepény.


Szerintetek ez okozhatott gondot? Akkor lennék nyugodt, ha már ilyen hülye voltam ha megnézethetném uh-on, de így, főleg betegen biztosan rám sem nézne senki, hangom sincsen jelenleg. Vagy ha baj van akkor lesznek tünetei (vérzés, görcs, baba kevesebbet mozog)?



dec. 8. 16:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A 14 kilós gyerekemet minden nap emeltem, az egész terhességem alatt. Ha sír vagy ilyesmi, így lehet megnyugtatni. Soha semmi bajom nem volt.
dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!