Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan, hány fokon mossam ki...

Hogyan, hány fokon mossam ki a babaruhákat?

Figyelt kérdés
60 fokon érdemes kimosni nem?.Én személy szerint sosem mosok 60 fokon csak 40en. Vettem parfümmentes babáknak való mosógélt illetve öblítőt.Van szárítógépem is de félek hogy összemennének a ruhák.( nekem egyes ruháim összementek a szárítástól)
dec. 11. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
40 fokon mosom őket, nem vasalom. De ha úgy nyugodtabb vagy, akkor beállíthatsz 60 fokot.
dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint a legelső mosásra gondolok itt :) lehet 60 fokon kikéne mosni.Új illetve használt vintedes babaholmikról van szó.És utána negyvennel pl?
dec. 11. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Mindent 40 fokon mostam és utána vasaltam. Szerintem nem kell túl pörögni?
dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Semmi bajuk nem lesz, ha egyszer kimosod 60 fokon. Ha mégis, az a ruha annyit is ért. De szerintem nem feltétlenül szükséges, nem izgulnék rajta, a szokásos módon mosnék. Az én gyerekemnek a hagyományos mosószertől se lett baja egyébként, öblítőt nem használok.
dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Megnézed a címkét és aszerint.
dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Lehet fertőtleníteni Sanytol mosószer adalékkal, akkor lehet 40 fokon is. Én 60-on mosok minden ruhát, a Pepcos, Sinsayes, Auchanos első mosásra/szárításra összemegy, a H&M-es egyáltalán nem megy össze. De én ez alapján veszek az összemenősökből eggyel nagyobb méretet, és úgy jó mindenkinek.
dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
60 fokon mostam ki először, utána 40, nem ment össze semmi, nem vasaltam.
dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

40 fokon mostam, és szárítóztam.

Semmi nem ment össze.

2023/24-ben már nem döngölt földpadlón nevelünk gyereket, hogy agyon kelljen fertőtleníteni mindent.

dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán a saját mosószerünkkel 40 fokon mostam,és mosok mindent.Egyedül a törölközőket szoktam 60 fokon mosni.Soha semmi baja nem lett egyik gyerekemnek sem.Vasalni sem vasaltam őket,csak a textil pelust,azt is csak azért,mert csúnyák voltak gyűrötten.
dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem mostam semmit 60 fokon, sima 40 fok és először vasaltam csak ki, utána már sem kedvem, sem időm nem volt vasalgatni. Száritógépben nekem összementek, így azt nem használom babaruhának. De ez függ a száritógép típusatól is.
dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!