Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy napja a wc papíron pici...

Egy napja a wc papíron pici barnás folyas van van okom idegeskedni 5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Majd csak két hét múlva mentem volna az első vizsgálatra, de annyira megijedtem, hogy felhívtam a dokit és előrébb hozat tam az időpontom holnaputánra. Tegnap este alvás előtt vettem észre egy parányi barnás foltot a wc papíron pisiles után, azóta ma még kétszer ugyanígy.Valaki volt hasonló helyzetben? Mennyi idő után múlt el és mitől? Annyi rosszat olvastam, hogy így kezdődik a vetélés, hogy teljesen bepanikoltam….más panaszom nincs, nem gorcsolok, a barnazas is magyon halvány és pici, de én mégis annyira felek…ha súlyos lenne gondolom behívtak volna azonnal (legalábbis ezzel nyugtatom magam…)

dec. 12. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet progeszteronhiány, viszont ha nem kapsz rá gyógyszert elvetélhetsz. Menj be ügyeletre!
dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nézd, kezdődhet így a vetélés is, de az is lehet, hogy holnapra elmúlik és soha többé nem barnázol. Nekem az utóbbi volt, neked is a legjobbakat kívánom!
dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó, ezért imádkozok amit írtál…neked mennyi idő után múlt el?
dec. 12. 17:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Két nap volt csak, de nekem sem volt minden pisilés után.
dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Orvoshoz mentél miatta?
dec. 12. 18:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen ilyennel azonnal ügyeletre mentem, mert éjszaka vettem észre.

Persze ott csak lecseszerintést kaptam, de másnap a dokim kért hormonpanel vérvételt, kevés volt a progeszteron, kaptam pótlást és magnéziumot. Aztán a 12. héten egy hematómát is találtak, de addigra szervült.

Három napig tartott egyébként a barnázás görcsök nélkül. Én megnézetném a helyedben.

dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem orvoshoz, mert volt egy megérzésem, hogy rendben lesz. Nekem amúgy ekkor még csak tesztem volt, UH nem. A barnázás december 22-én reggel volt, úgy gondoltam, csak akkor megyek ügyeletre, ha rosszabb lesz, ha ugyanilyen marad, akkor csak karácsony után. 24-re már semmi nem volt. Persze ha régóta vártam volna a babára, vagy több vetélésem lett volna, idősebb lennék, stb., akkor biztos nem lettem volna ilyen bizakodó. Inkább menj feleslegesen.
dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ên is 5 hetes vagyok, barnàzok 2 napja. Èn bementem tegnap, hematomàm van. Kaptam progeszteront és àgyban vagyok szinte folyamatosan.
dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozza, hogy hétfő este együtt voltunk a párommal, picit fájdalmas volt az elején, és kedd este volt az első barna pötty, azóta tart. Holnap doki…
dec. 13. 14:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Imádkozni ráérsz. Azonnal hívd fel az orvosodat és kérj sürgős időpontot.
dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!