Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy napja a wc papíron pici...

Egy napja a wc papíron pici barnás folyas van van okom idegeskedni 5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Majd csak két hét múlva mentem volna az első vizsgálatra, de annyira megijedtem, hogy felhívtam a dokit és előrébb hozat tam az időpontom holnaputánra. Tegnap este alvás előtt vettem észre egy parányi barnás foltot a wc papíron pisiles után, azóta ma még kétszer ugyanígy.Valaki volt hasonló helyzetben? Mennyi idő után múlt el és mitől? Annyi rosszat olvastam, hogy így kezdődik a vetélés, hogy teljesen bepanikoltam….más panaszom nincs, nem gorcsolok, a barnazas is magyon halvány és pici, de én mégis annyira felek…ha súlyos lenne gondolom behívtak volna azonnal (legalábbis ezzel nyugtatom magam…)

dec. 12. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na mi volt kérdező? Lehet hematoma
dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A meh változása miatt volt a barnazas, nem látott rendellenességet, azt mondta akkor van gond ha pirosas. Amúgy azóta ma már nem volt barnás folyasom. Remelem sose tér vissza. Biztonság kedveert irt progit
dec. 14. 20:14
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, gondolom sok mindent még nem látott
dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyfiammal egyszer volt nagyon minimális sárgás-barnás folt az 5. héten, akkor nagyon megijedtem, mert a derekam és a bal petefészkem is nagyon fájt, azonnal megvizsgáltak, hogy nem méhenkívüli-e. Kaptam rá 3x2 progeszteront és heti kétszer kellett járnom, hogy lássák, fejlődik-e. Egy óriási hematómám is volt, de az előző terhességeim alatt is, aztán velük soha nem véreztem. A mostani babával a 7. és 12. hét között rengetegszer volt kisebb-nagyobb mennyiségű barnás, néha rózsaszínes folyásom. Sok orvos, szonográfus nézett, senki nem talált semmit, zárt méhszáj, se bevérzés, se polip, se mióma. Ismét kaptam 3x2 progeszteront, ennek ellenére továbbra is vérezgettem. Az egyik ügyeletes doki szerint (bennem addig fel sem merült) a 30 év feletti, többször szült nők méhe sokkal érzékenyebb, valószínűleg nem díjazta a szervezetem a fél városon át történő villamosozást és sétát. Ha picit felidegesítettem magam, akkor is jött a barnázás. Csodák csodája, a 12. hét betöltése után teljesen elmúlt. Már 18 hetes terhes vagyok.

A progeszteront MINDENKÉPP szedd/helyezd fel a hüvelyedbe (nem tudom, milyen írtak fel), mert simán állhat progeszteronhiány is a vérezgetés hátterében, ami miatt elveszítheted a babát. Lehetőségeidhez mérten pihenj, amennyit tudsz, főleg feküdj. Igyál sok vizet, mert a dehidratált állapot is növeli a vérezgetés esélyét.

dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!