Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 75 g gyógyszertári glükózt...

A 75 g gyógyszertári glükózt ha helyettesítem sima cukorral az jó,nem?

Figyelt kérdés
Nagyon messze van a patika,nem akarok annyit sétálni, esik az eső,nincs esernyőm,a férjem mire hazaér a patika bezàr,nekem hétfő reggelre kellene, előtte itthon be akarom keverni citrommal.

dec. 15. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó
dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem helyettesíti. Nem véletlen glükóz kell.
dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a gyógyszertári gyári csomagoltat fogadják el, ami kifejezetten erre a vizsgálatra van készítve. Hülyeség, de ez van. Esetleg hétfőn ki lehet még váltani, a rendelők közelében szokott lenni patika.
dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
6:30-ra megyek... Szerintem nem lesz nyitva,ez vidék-falu
dec. 15. 10:11
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

A vizsgálati helyeken általában nem is szokták elfogadni az otthon előre bekevertet pont azért mert bármi lehet benne.

Ha a gyereked érdekében nem tudod megoldások akkor lelked rajta

dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És ilyen esetekre szoktak tartani...
dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Eleve el se fogadják előre bekeverve. Vedd meg a glükózt
dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen más a sima cukor meg a glükóz. Szombat-vasárnap is van nyitva patika, másnem a város túlfelén, vagy a szomszéd városban, ha nálatok csak egy patika van. De ma késő délután, még éjjel is. Mindig van ügyeletes patika
dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
7# Akkor ez is helye válogatja, megyeszékhelyen lakom, itt mindenkinek előre kell és már úgy vinni. :) Nem szórakoznak ott ennyi emberrel,nem nagy tudomány bekeverni. 8#-al egyetértek. Valahogy meg kell oldani. Én mondjuk szereznék a városba,ahol élek egy esernyőt és hajrá. Azért ezek nem problémák. De van ügyelet,vagy hétvégén másik városba átmentek. Amikor az elsővel voltam terhes vény nélküli is volt. Én eleve kettőt vettem a biztonság kedvéért és már előre megvéve direkt.
dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. A kristálycukor szaharóz, neked pedig glükóz kell, az pedig a szőlőcukor.
dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!