Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhúzódó köhögésre mit szedhet...

Elhúzódó köhögésre mit szedhetek kismamaként?

Figyelt kérdés

Már szedtem Coldrexet, Neocitránt , gyogynövényes forro italt de semmi nem használ. Az orvos se tud sajnos többet ajánlani, de már 3 hete tart a köhögés és nem javul. 17 hetes vagyok .

Tudtok valamit ajánlani? Ittam már hagyma teát is , de attól meg kavarog egész nap a gyomrom meg nagyon erős bélmozgásom van, ami hasmenéssel végződik…



dec. 18. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem hangzik jól. Ezzel dokihoz kell elmenned, konzultálnod kéne a nőgyógyásszal, aki majd továbbküld a szükséges helyre. Vagy mond valami praktikát.
dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Én mindent szedtem amit a patikus, vajákos asszony, háiorvos, terhesgondozós, google ajánlott, de semmi nem használt. Majdnem 6 hétig köhögtem... már fájt a hátam, a mellkasom, a bordáim. Borzalmas volt. Akkor a 32. hétben voltam.


Szerencsére a babának semmi baja lett emiatt, de szűlni is köhögve mentem.

dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom milyen orvos az, aki egy 3 hete tartó köhögésre nem tud neocitránin kívül mást ajánlani… egy csomó gyógyszer van, amit felírhatna.
dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerti spanyol kakukkfű tra gyombérrel és mézzel 2 nap alatt elfújta a több hónapos köhögésemet, igaz nem voltam terhes. Kerdezd meg ezeket lehet-e terhesen (ki tudja)
dec. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes kismama vagyok, nekem Stodal szirupot ajanlott a doktorno, az elso napon csillapodott a kohogesem tole. Remelem tudtam segiteni
dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
A dokid tudja, hogy várnadós vagy??? Neocitran, Coldrex tilos a terhesség alatt!!! Kismamaként egyedül a Herbal Swiss forróitalpor szedhető!!!!
dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Méz. 🤷‍♀️

Egyébként van olyan brutál megfázás, ami után hetekig eltart a köhögés.

dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :).


Igen tudja , hogy terhes vagyok en is ezen csodalkoztam , hogy miert mondta ,hogy lehet szedni …. Mostmar mindegy mert szedtem egy par napig ….. a herbal swisst szedem amugy most. A szirupot meg a forro italt , meg a szopogatos cukrot. Remelem javulni fog mostmar .

dec. 20. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!