Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, hogy 36. héten az UH...

Az baj, hogy 36. héten az UH szerint csak 2600 gramm a kisfiam?

Figyelt kérdés
dec. 19. 11:31
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os! Az én babámnak a mérés szerint elég hosszú combja van.
dec. 19. 12:14
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Bocs, de a védőnőd nem százas. Semmi köze a tej mennyiségének és minőségének a te hízásodhoz (kivéve ha extrém fogyáson mész át, akkor lehet gond). Én összesen híztam 7kilót, ami a baba, a víz, a lepény stb volt csak szinte. 2 évig szopttattam, az első 6 hónapban kizárólagosan csak anyatejet kapott, 1 éves koráig étkezést nem tudtunk kiváltani, mert nem evett mennyiségeket. Végig normális ütemben hízott, pedig mire egy éves lett én fogytam is, a 65-el lettem terhes, 6kg voltam az első szülinapján. Mégis volt tejem, a baba hízott.
dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyen sokat adni a védőnő véleményére? Annyiszor engedd be amit muszáj neki jönni. És nem kell méregetni folyton a babát, nekem a koraszülött lányomat se mérte többször, mint amennyit kell, felesleges, otthon nem is volt mérlegünk.
dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13 vagyok: nem:?, hanem:!
dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam, nem 6 hanem 60kg 🙈
dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Túl nagy jelentőséget adsz a védőnő véleményének. Ők még mindig nem orvosok..
dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Én túlsúllyal kezdtem a terhességet es mivel a cukrommal is baj volt diétáztam keményen.

20 kiló mínusszal mentem szülni! Normális 3800 grammos gyerekem lett amúgy.

dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 kilót híztál volna meg az lenne a baja. Az hogy 6 kilót híztál azt jelenti, hogy te nem gyarapodtál, hanem a baba és "tartozékai " súlya van rajtad. Ez lenne a normális. A védőnőd egy idióta, hogy már előre stresszel. Keress egy jó szoptatási tanácsadót és beszéld át vele a szoptatást, hogy felkészült legyél és ne tudjon idegesíteni vele. A baba súlya ennyi idősen már teljesen genetika, és az utolsó hónapban kb 1 kilót fog még magára szedni. Akkor 3600 grammal fog születni, ami már az átlag felett is van. De ha 2600 grammal születik is teljesen rendben lesz. Vértezd fel magad önbizalommal a védőnővel szemben, mert úgy látom lesz vele gondod.
dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Lehet, és igazatok van, de engem annyira frusztrál, hogy egy random ember ilyen szinten beleugat a dolgainkba. Főleg, hogy első baba és nem tudom például mi lesz a következménye, ha én a kétnaponta történő látogatásra azt mondom neki, hogy ne jöjjön...
dec. 19. 13:14
 20/28 anonim ***** válasza:
Semmi következménye nem lesz, hülyének nézik ha lejelenti hogy nem engeded be kétnaponta.
dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!