Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13.héten a kisbabám gyomrában...

Anneee25 kérdése:

13.héten a kisbabám gyomrában és hólyagjában nem ábrázolódott folyadék . Jártatok így? Mi lett végül a terhesség lefolyása?

Figyelt kérdés
Genetikai ultrahangon voltunk. Mindent rendben találtak, kivéve hogy a gyomorban és a hólyagban nincs folyadék,ami azt is feltételezheti, hogy nem indult be a gyomor/ bélműködés, nem nyeli a magzatvízet. Azt mondták,most MÉG nem kell aggódni,de nem vagyok nyugodt...

dec. 20. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De mit csináltak? Nem küldtek ki sétálni? Csomószor van, hogy kicsit várni kell, aztán látszódik. Vagy visszahívtak kontrollra?
dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csináltak semmit. Rosszul voltam, épp hányingerem volt. Vért vettek a kombinált teszthez, és utána hazamehettem.
dec. 20. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Minden rendben a hólyagjával azóta 🙂
tegnap 01:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök nektek, jó egészséget kívánok! 😊
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️🙏
tegnap 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!