Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellfajdalom terhessegben?

Mellfajdalom terhessegben?

Figyelt kérdés
kinek mikor kezdodott,illetve folyamatosan volt ugyanolyan intenzitasban? Vagy hol fajt hol nem.

dec. 21. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején nagyon fájt, meg ilyen 2 kosárral nőttek is kb. Aztán ez az első trimeszter végére csillapodott, és kb a szoptatás elejéig nem volt semmi gondom. A kórházban szülés után kezdett el fájni, bedurranni de szerencsére ment a szoptatás és pár hét alatt normalizálódott, amikorra kb. beallt a kereslet-kínálat.
dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem időközönként fáj maga a mellem, de kb a második trimesztertől ha fázok a mellbimbóm fáj mint az állat. Úgy fáj hogy nem bírok koncentrálni semmire se szinte. De hogy mitől.. passz. 😀
dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi, pedig a + teszttől progit is szedek☹️ Pár napja már érzem reggelente minimálisan, meg zuhanyzásnál, de ennyi. Néha picit beleszúr. Még csak 6.hét körül vagyok, de a hcg-m is óriási. Megőrülök ettől a tünetmentességtől. Leszakadó melleket akarok és állandó rosszullétet, mint minden normális terhesnek!🤣
dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarjál állandó rosszullétet, hidd el. Én 20. hétig hánytam folyton, kiszáradás szélén voltam. Minden orvos közben azért mondta, hogy figyeljek a változatos taplálkozasra. Mondom igen, max figyelni tudom, mert nem marad meg bennem semmi. Nem móka.
dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4! Igen, tudom, csak paragép vagyok. Vetélés utáni terhesség és sajnos sok szempontból problémás. Tegnap már az ügyeletet is meg kellett járnom, pedig még nem volt tervben uh. Minden jónak tűnik, de egyszerűen nem tudok megnyugodni☹️

#3

dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt terhesen.
dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12. hetig nagyon fajt az egesz mellem, utana mar csak a mellbimbom, de az kegyetlen volt es a vegeig kitartott.

Egett, csipett, szurt, a melltartot alig birtam elviselni.

dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!