Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi tünetek ,Lehetek...

Terhessegi tünetek ,Lehetek terhes ?többi lent

Figyelt kérdés

26éves nő vagyok,A párommal április 3.án voltunk együtt , nem védekeztünk de nem élvezett belém, 6.án pontosan megjött a menstruációm ,pedig minden hónapban hamarabb jött 8-9nappal előtte.

Nagyon erős menstruációm volt 2napig csomós vér és rózsaszin darabka is eljött tőlem aztan 4napig barnas verzes.

14.én teszteltem 2negativat reggel es este, de 2hete kb fáj a mellem a hasam a derekam , az utóbbi 2 napban mintha egy merettel megnőtt volna a mellem . Hányingerem is van

Orvos csinalt vizelet vizsgalatot a hasfajas miatt ,gennyes a vizeletem

Lehetnek tüneteim ilyen hamar ?

Utobbi honapokban nagyon feltem a terhessegtol rá paráztam de a mell fajdalom es a növekedés most furcsa.

Köszönöm ha válaszoltok



2022. ápr. 23. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, már menstruáltál a kérdéses aktus után.

Ha félsz a terhességtől, akkor miért nem védekeztek, nem lenne egyszerűbb gumit húzni, mint hogy hetekig-hónapokig rettegj?

2022. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha negatívak a tesztjeid, akkor egy darab terhességi tüneted nincs.

Mondjuk, ha genny van a vizeletedben és arra kérnék egy nagy labort, mert simán lehet egy jó kis húgyúti fertőzésed gyulladással, ami könnyedény magyarázni minden fájdalmadat.

2022. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Védekezünk , nem akarunk még babát, de akkor nem tettük.

A mellem eléggé kezd nőni ez a legfőbb furcsaság

2022. ápr. 23. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

“Védekezünk , nem akarunk még babát, de akkor nem tettük.”


És miért nem tettétek?🤷🏽‍♀️ Istenem komolyan.

Vizsgaltasd ki magad, a gennyes vizelet nem jó, de terhes nem vagy.

2022. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval ennyi idő után kimutatná a teszt?
2022. ápr. 24. 07:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen de nem vagy terhes.
2022. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudod mi vagy? Gondterhes.
2022. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!