Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7.hét után csak 12.heti...

7.hét után csak 12.heti genetikai UH?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A héten voltam terhesség megállapításon, 6+6 voltam méretek alapján. Minden rendben volt, CRL: 1cm, szívhang is szép erős volt. A doki január végére hívott csak vissza a 12.heti genetikai UH-ra, így majdnem 6 hét telik el a két vizsgálat között.

A védőnőhöz mondjuk megyek 2 hét múlva.

Nektek sem volt semmi a két vizsgálat között? Olyan rossz, hogy addig nem látom majd, pedig állandóan csak nézegetném olyan nagy élmény volt az első UH. :)



dec. 21. 10:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Külföldön a a 8.héttől érdemes menni.Majd a 11.héten megcsinálták a 3.havi genetikai vizsgálatot( az orvosom helyettese csinálta meg mert az enyém szabin volt, majd a 13.héten visszamentem bejeletettük a terhességem, írt fel vitamint stb.

Magánba jártam.

Kórházba járok most a 8.hónaptól kötelező.De sajnos nem mindenhol van uh havonta. Nekem volt, rendes az orvosom. De azthiszem csak a 3.5 és 8 hónapban van uh sok helyen.

#10

dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%

Mindenhol 3 UH van, sot Nyugat Europaban 2.


Mo.-n a magandokik a penzre mennek, azert hivnak be allandoan.

Felesleges, es karos. Nem veletlen, hogy minden masodik gyerek hiperaktiv, ADHD-s.

dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12# Államiba is behívott a dokim többször,pénzt nem kapott pedig tőlem. :) Lelkiismeretes,tudod. Ja,ezért sérült több gyerek,persze,ekkora ökörséget még életembe nem hallottam. De aki szerint normális 3 db UH,az elmondaná mit csinált volna abba a helyzetben ahol UH-n derül ki,hogy gond van,tünet nélkül? Megszülöd,meghal,majd lesz másik gyerek?
dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13as mért ha mész minden héten és úgy derül ki akkor mit tudsz csinálni?
dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

En havonta mentem nem hetente 🤔

Én nyugodtabb vagyok ha havonta van UH.Ha csinálják az orvosok pl mint az enyém is önszántából akkor csak nem káros? Ha káros lenne a magzatra akkor csinálnák? Gondolkozzunk már..

dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Én nem azt mondtam káros, de amit a 13as írt elég nagy ökörség. Hiába mész hetente, havonta, akár 2 naponta is, ha baj van a babával az égvilágon semmit nem fognak tudni veled csinálni, nem fogják a hasaban megműteni vagy újraéleszteni.
dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

De legalább tudsz róla.

Mert ha pl a 3-5-8.hónapban van csak UH ha történik a babával valami a 7 hónapban, akkor jó tudni mivel állsz szemben(nem készülsz a szülésre meg a babázásra ha elhalt a magzatod) illetve a 7.hónapnál már menthető a baba élete,igaz koraszülött.

Meg ha veszély áll fenn akkor max indítanak mint a sógoromat a 35.héten.

dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

12es írt baromságot.Ő írta hogy káros.

#17

dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
13# vagyok. Ki írta,hogy hetente? Azért a 9 hónap alatti 2-3 UH és a hetente között van különbség. Nem fogják megműteni,de mondjuk egy kinyílt méhszájnál lehet nem baj,ha tudsz róla és nem ugrálsz,lehet kell varrás,bármi. Vagy elég akkor,ha már kibújt 24 hetesen és nem élte túl? Vagy esetleg amit lehet megtenni,hogy ki tudja hordani. Barátnőm így járt,kiderült,hogy totál kinyílt majdnem és már tölcséresedett,meg volt rövidülve is,0 tünet,haza se engedték egy ideig. Lehet még egy hét és éppen kipottyan belőle a 21 hetes pici,így pedig végigvitte,odafigyeltek rá és lett egy egészséges babája. :) De lehet úgy is mint annak idején anyánál,hazaküldték vizsgálat nélkül,hogy jaj nincs ott fájás,majd otthon aznap beindult a szülés 28 hétre tesómnál.
dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jó, a 3. trimeszterben indokolt, de pl az elsőben szerintem felesleges a 2nél több.
dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!