Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. héttől milyen mozgást...

37. héttől milyen mozgást végeztetek?

Figyelt kérdés

Eddig végig tudtam edzeni (súlyok nélkül) és kardiozni, most kezdtek el pár napja brutálisan fájni a csontjaim, főleg szemérem-, belső comb-, derék és farcsont környékén. Így már nehezebben megy a mozgás, reggel kell is egy 10 perc míg bejáratom magam. Az eddigi mozgásformát nem merem csinálni, mert félek, hogy az egyenetlen terhelés miatt tönkrevágom az ízületeimet. Viszont még van 3 hetem és nem szeretnék pont szülés előtt eltunyulni, mert félek, hogy mire odakerülök nem lesz kondim. 😅


Ti miket tudtatok csinálni? Nekem egyedül a kutyasétáltatás maradt meg most így.


dec. 21. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt. azért 3 hét alatt nem tunyul el az ember

másrészt a szülés ideje/fájdalma nem igazán függ össze a kondiddal.


egyébként én sétáltam, túráztam. de elötte sem csináltam többet.

dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a fájdalma/ideje miatt aggódom, hanem hogy nem leszek toppon fizikailag ahhoz, hogy megfelelő erővel nyomjak, vagy tartsam magam és hasonlók. Nem fekve akarok szülni, hanem ha a körülmények engedik, akkor minél aktívabban (szerencsére a kórház ahova tartozom sem a klasszikus feküdj az ágyban és nyomjál párti)
dec. 21. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

37. héttől milyen mozgást végeztetek?


Elvittem a gyereket az iskolába ami 15 percre van a hazunktol🤣🤣.

Mire hazaértem meggornyedve mentem be a házba.Fajt a lábam,a hasam mindenem.


Pedig nem vagyok egy kényes fajta.

dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Ja,azt meg hozzá kell tennem,hogy nem csak a konditol függ a szülés..

Fittlabdan és sétálva vajudtam,(mondjuk nem hosszú ideig,2 óra alatt megszultem az első fajasoktol számolva)nem ágyban "fetrengtem"...


3

dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Már most sajnálom a gyermekedet.
dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi van?
dec. 21. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hetekben a 2,5 éves azzal szórakozott, hogy megunta a sétát/motorozást és cipelhettem haza, lehettünk akármilyen messze
dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre a kis időre már nyugodtan eltunyulhatsz 😀

Én terhesen rengeteget sétáltam, jól is esett, nem fájt semmi, mégis szétmentek az ízületeim, szülés óta kattogok, recsegek-ropogok, hajlamos megfájdulni a bokám stb.

Mondjuk a 37. héten már pont "(fekve)nyomtam", az volt a mozgás 😊

dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én végig kismama jógáztam.
dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!