Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen nehéz légzés,...

8 hetes terhesen nehéz légzés, szédülés, hányinger, sok hànyás, ólmos fáradtság? Mikor lesz vége?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Más is átélte ezen tünet együttesek összességét? 3 hete szenvedek, semmi nem segít, egyszer infúzióztak is kiszáradás miatt. Mégis mikor kezdhetem el élvezni a terhességemet? Gusztustalannak érzem magamat, egész nap fekszem, nincs egy mosoly a számon. Mindent kipróbáltam már, amit csak lehetett, de egyre rosszabb. Főleg akkor, amikor már azt hiszem, ezt nem lehet überelni. MEDDIG TART MÉG?😭😭😭

dec. 21. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2. trimeszterre altalaban javul. Altalaban.

Kitartast, mind tulmegyunk ezen !

Akkor lesz igazan nehez mikor mellett ott vannak a kistesok is akiket el kell latni.

dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Minden tünete vashianyra utal.
dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van mellette egy 2.5 éves kisfiam, mondanom sem kell, milyen rosszul érzem magamat emiatt is. Most a férjem megkezdte a karácsonyi szabiját, de eddig csak kettesben voltunk. Az a szerencsém, hogy szó szerint vigyázott rám a kicsi, simizett, hozott vizet ha kértem, eszméletlen önálló. De látom rajta, hogy érzi anya rosszullétét. Lelkileg is megvisel.😭 A vashiány ezekre utalhat?
dec. 21. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:

24. hetig hanytam, voltam is egyszer korhazban kiszaradassal, borzaszto volt.

Ugyhogy abszolut megertelek, de az a baj, hogy sajnos ezt at kell veszelni, nincs mas modja.

Nyilvan ha olyan szintu a hanyas, hogy a viz se marad meg benned, akkor korhaz.

dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez az első terhességemnél volt, 13. héten egy csapásra elmúlt. Kitartást, nekem a gyömbérből főzött tea sokat segített.
dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy vashiány. A 6.heti teljes vérképem szuper lett. Szimplán a hormonok miatt van ez az egész.Kajaundorom volt, hányinger, hányás, nemevés, energiátlanság, full elnyomott fáradtság.A 11.héttől lett jobb.Nekem a 7 héttől kezdődtek a fent felsorolt tünetek. Vashiányos inkább csak később leszel. Én a 20.héten lettem az. De egy vérvételt nem árt megejtened. De, teljesen normális, az amin keresztül mész. Eltart sajnos pár hétig ez :(
dec. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más és más hogy mennyi ideig tart.

Nekem 5+5 héten kezdődtek a rosszullétek és most 12. Hetes vagyok és még mindig tart.

Hányinger + hányás a legrosszabb.

Igazából minden nap csak várom a csodát, hogy na most majd jobb lesz, de nem mindig van hová fokozni. 1x elmúlik, addig valahogy túl kell élni.

jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es sajnálom. :( Nekem elmúlt, 15hetesen, van akit végigkísér egészen szülésig a rosszullét/ hányás :( Kívánom a legjobbakat.
jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!