Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz így baja a babának?...

Nem lesz így baja a babának? Nem bírok enni már.

Figyelt kérdés

Sziasztok! A 9. hónap elején járok és egyszerűen nulla lett az étvágyam. 73kg-ról indultam a terhesség elején (170cm vagyok hozzá) hétfőn már 84kg voltam, most pedig mivel már múlt vasárnap óta annyira fent van a baba és annyira szét rúgja a gyomrom, hogy nem tudok enni, visszafogytam 82kg-ra. Próbálok enni kis adagokban, de hát már az is nehéz. Tegnap pl volt étvágyam, tegnapelőtt pedig egész nap egy banánt, pici levest tudtam egész nap enni. Néha ,hogy azért energiám valamennyi legyen pár kocka csokit megeszek az ilyen nem evős napokon.

Inni próbálok, az úgy nagyjából megy is. Azt mondta a védőnő is, orvos is, hogy a napi másfél liter víz legyen meg és akkor már jó vagyok, kaja szempontból a gyerek úgyis elveszi magának a tartalékokból ami kell neki, plusz szedek terhes vitamint, bízom benne,az is azért használ.

Volt más is így? Vagy ez még változhat jó irányba? A baba iszonyú aktív és természetesen most már szinte csak a gyomrom magasságàban mozog.



dec. 22. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fogytam az utolsó hónapban.

A fiam egészségesen született.

dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Júliusban született a kisfiam, az utolsó 1.5 hónapban kánikula volt, szinte semmit nem bírtam megenni. Paradicsom saláta sajttal, olívaolajjal és víz, kb ezen éltem majdnem 2 hónapig. Súlyom stagnált, semmit nem híztam ez idő alatt, szedtem a vitaminokat vègig. Vérképem tökéletes volt és kisfiam is egészségesen született :)
dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja, inni tényleg fontos.

Esetleg egy kis ropit ha tudsz egyél, vagy valami “táplálóbb” folyadékot, mint a banánturmix, vagy valami smoothie..

De nekem sem volt étvágyam, viszont nekem is egeszseges fiam szuletett,

dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Ajj csak olyan rossz ,hogy tudom, hogy most kellene ennem normálisan, mert most gyarapszik még ő sokat, de képtelen vagyok. Nem is kívánom a kaját, ha valamit kívánok, akkor meg két falat megy le, több nem fér belém. De akkor talán így is okés lesz minden. Jaj sajnos vizen kívül nem nagyon tudok semmit inni, minden felcseszi a savam.
dec. 22. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Ajj csak olyan rossz ,hogy tudom, hogy most kellene ennem normálisan, mert most gyarapszik még ő sokat


Ő elveszi, ami neki kell. Max te leszel hiánybeteg. Tévhit, hogy zabálni kell. Minőségi tápanyagot kell fogyasztani.

dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minőségi tápanyagot sem tudok magamhoz venni sajnos. És tudom, hogy a gyerek elveszi ami kell neki.
dec. 22. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
170centivel és 82 kilóval bőven van miből fejlődni a babádnak.
dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!