Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt hasmenése...

Valakinek volt hasmenése szülés előtt? lehet a jele hogy megindul? Tegnap is, meg ma is volt, pedig nekem nem szokott. De gondolkodtam azon id,hogy lehet a tejföltöl, bár attól sem szokott.

Figyelt kérdés

dec. 24. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Van most vírus is, de a szülés előtt is lehet, akár hányás is. Nekem közvetlen szülés előtt volt, illetve mikor beontes után mentem a szülőszobába, ott hányás is.

dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentheti azt, hogy beindul. Szülés előtt a szervezet igyekszik. Megszabadulni a felesleges dolgoktól.
dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

37 hetes leszek hétfőn, de a karácsonyt nagyon szeretném még itthon tölteni

Két napja van hányingerem meg hasmenésem, bár napi egyszer volr mindkét nap hasmenés is

Talán csak rosszat ettem

dec. 24. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez inkább betegség.
dec. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kismama, aki velem egy szobában volt, 37 hetes terhesen hasmenés után szült, tehát nem jelent semmit, hogy mennyire vagy közel a 40 héthez. Görcsöl is a hasad? Folyékony nagyon a széklet? Ha fájdalommal jár a hasmenés, inkább betegség.
dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de nem így, ez inkább vírus. Nekem nagyon ritkán van hasmenésem, és aznap este volt, pár óra múlva elfolyt a magzatvíz. 36. héten, nem volt hányingerem.
dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én reggel hánytam (pedig az egész terhességem alatt egyszer sem) délután hasmenésem volt, este elfolyt a magzatvíz.. 36+4 hetes voltam, másnap délután született meg a fiam.
dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. De csak aznap. Aznap voltam 40+3, és be kellett feküdnöm aznap a kórházba. Először azt hittem, hogy az izgalom miatt megy a hasam. Aztán nap közben még 2x ment. Éjszaka indult be a szülés, másnap délre lett meg a lányom.
dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!