Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nyugtatót kell szedni...

Akinek nyugtatót kell szedni terhesség alatt,a baba mozgásán is észre lehet venni,hogy nem annyira aktív?

Figyelt kérdés
jan. 3. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem kérdezed meg az orvosodat?!
jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Hányszor fogod még megkérdezni? Nem tudjuk, mert normális ember nem vállal terhességet nyugtatóval párhuzamosan. Tudjuk, neked a dokid mondta, hogy szedned kell és semmi baj nincs vele. Van egy remek ötletem. Kérdezd meg TŐLE. Ha nála ez bevett szokás, akkor nyilván tudja, mi történt a többieknél.
jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

2. Mekkora egy vagy...


Kérdező, ez a kérdés bőven tisztázható annyival, hogy felhívod az orvosod és megkérdezed.

jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

3#


Ugyan nem 2# válaszoló vagyok, de osztom a véleményét.

Akinek nyugtató kell terhesség alatt, szülés után mi lesz? 🤔

Szerinted mentális problémával gyereket kell vállalni?

jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

#3! Tudom, baromira elrugaszkodott kérdés, hogy miért nem attól az ORVOSTÓL kérdezi, aki állítólag azt a nyugtatót neki előírta, ahelyett, hogy hetente kérdezget olyan embereket, akik se nem szednek terhesen nyugtatót, se nem orvosok🙄

#2

jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Először kérdeztem. Van ott fent. Köszönöm🙏
jan. 3. 20:30
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

#6! Akkor meg is van a válasz, mert egy sorstársad hetente ugyanezt kérdezgeti🤷🏼‍♀️

#5

jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Brlinkelnéd,nem találom aki hetente kérdezgeti,hátha kapot normális vàlaszt
jan. 3. 22:33
 9/14 A kérdező kommentje:
#Belinkelnéd#
jan. 3. 23:15
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Én szerintem nem válaszoltam neki, így nincs meg a listámon. Többezer kérdést most nem tudok átnézni.

#7

jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!