Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki maximum 10-11 kg-al volt...

Aki maximum 10-11 kg-al volt több szülésnél, hogy alakult az első hat hétben a súlya?

Figyelt kérdés
Itt most elsősorban azokat kérdezném, akik normál, vékony alkattal kezdték a terhességüket, túlsúly nélkül és nem volt terhességi cukorbetegségük, tehát nem folytattak CH diétát.
jan. 6. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

A kórházból már csak három kiló folosleggel jöttem haza.

Egy hónap alatt ledobtam magamról azt a hármat és még ötöt..fél év elteltével már csak 55 kg voltam(70 kg-vel maradtam terhes)

jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Összesen 11 kgt híztam, szülés után +5 kg volt, most 5 hetes a babám, már csak +1kg van rajtam, bár ez lehet a 3x nagyobb mellem is.

De a hasam még nem húzódott vissza teljesen.

Semmilyen diétát nem csinálok, de nem is ettem össze-vissza, karácsonykor se, ez magától alakult eddig.

jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

13 kilot hiztam, de azert leirom, ha nem gond.

Szulessel csak 5,5 kilo ment le, nem tudom hogy, mert csak onmagaban a baba volt 3800 gramm, viz is volt rajtam, tobbre szamitottam.

Addig maradt rajtam 8 kilo, amig el nem kezdtem dietazni es sportolni.

A szoptatas alatt iszonyatosan ehes voltam, szoval nagyon sokat ettem, de fel siker, hogy legalabb nem hiztam, szoval emiatt se mozdult nyilvan a sulyom addig, amig el nem kezdtem odafigyelni ra.

De en annyira nem stresszeltem ezen.

Az mar jobban bant, hogy a hasam sose lesz olyan szep, mint regen. Strias, megnyult a bor, nem feszes, latszik, hogy terhes voltam, na. Hat mindegy, igy alakult :D

jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
9 kg-t híztam terhesség alatt, 58-al kezdtem, 67-el mentem szülni. 3 nappal szülés után voltam 63 kg, következő 1-1.5 hónapban visszatértem az eredeti 58 kg-ra, mire a kisfiam egy éves lett már csak 53 kg voltam. Szoptattam, mellette rengeteget ettem, nem diètáztam vagy sportoltam. Szerencsém volt, valószínű genetika ez is. Több, mint 2 évig szoptattam, kb erre az időre nyertem vissza az eredeti súlyomat, az 58 kg-t.
jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
63-al kezdtem, 68-al mentem szülni. A kórházból 58-al jöttem haza. Szoptatás miatt le ment a súlyom egész 52-ig. Mivel elég "magas" vagyok 170 cm, ez már rettentő kevés volt számomra, minden csontom látszott, ami nagyon megviselt. Szóval van másik véglet is. Úgy éreztem magam, mint Bella Swan az Alkonyatban és hasonlóan is néztem ki.
jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Leginkább azért kérdeztem, mert ha minden jól alakul, a héten szülök és nem tudom milyen ruhában tudok majd hazamenni, főleg alsó tájékon. 🤣 Így lehet berakok egy megköthetős melegítő nacit.
jan. 6. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat en szules utan meg a kismama farmeremben mentem haza, az volt a kenyelmes.
jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
10 kg-t híztam, ugyanannyival jöttem haza, mint amennyi terhesség előtt voltam, azóta tartom, 5 hetes a baba.
jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
6# pont ezen agyaltam valamelyik nap, pedig én tavaszra várom a babát, de én is két dologra jutottam, hogy vagy egy terhes leggingsben jövök haza, vagy egy melegítőben, amit még mindig tudok hordani.
jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok:

Igaz én nyáron szültem, de terhes leggingsben mentem haza. Az volt a kényelmes, ugye valamekkora hasa marad az embernek, még ha nem nagy akkor is kényelmetlen lenne egy sima farmer. Plusz ha van gátseb akkor méginkább kényelmesebb egy olyan nadrág, ami nem szorít. Szerintem leggingsel, melegítővel nem lőttök mellè. :)

jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!