Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabálytalan petezsák, benne...

Szabálytalan petezsák, benne folyadék! 5 hetesen ez nagyon rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Mai uh-on szabálytalan petezsákot és benne folyadékot láttak. 5/2 hetes vagyok elvileg. Szerintetek ez nagyon rosszat jelet, vagy reménykedhetek még? Nagyon aggódom!
2010. okt. 22. 22:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!

Tegnapelőtt voltunk újra uh-n. A petezsák a felére összement,, de még mindig szép, szabályos és kerek, de a szikhólyag eltünt :( A terhesség kora még mindig 5 hét (elvileg 7) de a papírra nem írtak semmi rosszat, csak, hogy életjelenség jelenleg nem kimutatható...

Más-más orvos ultrahangozott. Hát nem tudom... :(

Egy hét haladékot kaptunk, remélem addig megtörténik a csoda.

Szép napot!

2010. nov. 4. 12:39
 12/16 anonim ***** válasza:
Jujj,én nagyon szorítok!!!!!!! Majd írj!
2010. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia!Most olvastam az írásod és nekem is hasonló a helyzetem. Hétfőn voltam először magánrendelésen, akkor 4-5 hetes terhességet állapítottak meg, majd pénteken (4 nappal később) kórházban ahol 5 hetes terhességet állapítottak meg 9 mm-es szabálytalan petezsákkal, de embrió még nem látható benne. Veletek mi van azóta? Szerinted reménykedhetem?
2010. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon-nagyon szorítok, hogy rendben legyen Veletek minden!

Sajnos nekem nem lett jó a vége. Láttak utánna szikhólyagot, a petezsák eleinte nőtt, majd összezsugorodott. A szikhólyag eltünt :( 9 hetesen, tegnap fejezték be :( :(

Őszintén szorítok neked, hogy minden rendben legyen!!!

Kérlek majd írd meg, hoogy mi történt Veletek!

Ha meghallgatsz egy jó tanácsot: több orvossal is nézesd meg magad, mert én csak úgy hittem el... A barátnőmnek viszont a klinikán nem látták a babát és egy 4d-ben ott integetett a 9 mm-es kis aprólék!

Szorítok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 13. 09:48
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Az "utolsó" (10.27. 09:03) vagyok.

Bocsi, csak most láttam, hogy írtál, örülök, hogy nem felejtettél el jelentkezni. Nagyon sajnálom a történteket! De fel a fejjel. Kívánom,hogy legközelebb minden rendben legyen!

2010. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ildikó1980 válasza:

Sziasztok!

Látom rég nem írt ide senki. De hátha hasznos lehet valakinek. Ahogy poz. lett a tesztem rögtön elmentem Uh.ra akkor voltam 4 hét +6 napos szabálytan alakú petezsákot láttak. Egy hét múlva visszamentem és már volt szívhang. :)és minden rendben volt . De persze nem nyugodtam meg majd talán kicsit akkor ha túl vagyok a 12. héten és igazából csak akkor ha már egészségesen megszületik.

2012. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!