Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használt már 10-es érzéken...

Aki használt már 10-es érzékenységű terhességi tesztet mennyire adott pontos eredményt, akár már a menstruáció előtt napokkal is?

Figyelt kérdés
Aki használt már ilyen tesztet leírná nekem a tapasztalatát, esetleg hogy melyik márkát ajánlaná. 😊

jan. 12. 10:15
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok véleményt. Eléggé fáj a derekam, néha görcsölget a hasam is. Most már türelmesen kívárom ezt a két napot.
jan. 12. 13:26
 12/32 anonim ***** válasza:
9.dpon pozitív volt a teszt, gagyi neten rendelős trszt.
jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma kellene megjönnie, de eddig semmi. Csináltam reggeli első vizeletből egy facelle tesztet de full negatív.

Görcsöl a hasam, eléggé idegörlő ez, de várnom kell mást nem tehetek jelenleg.

jan. 14. 06:12
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem bíztató, ha nem várt napján a facelle teszten nem dereng semmi + görcsöl a hasad. Én azért drukkolok, de ez inkább megfog jönni. Sajnálom
jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Nekem is néha olyan megjön érzésem van, bizonytalan vagyok most már. Ezzel a teszttel együtt négy lett negatív, lehet ezt a hónapot el kell engedjem.
jan. 14. 11:56
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én csináltam érzékeny tesztekkel is, amik tényleg hamar mutatják. Hátránya, hogy a kemiait is mutatja, könnyen csalódás a vége. Amikor a terhesség meg is maradt és nem csak késett per napot, akkor a késes napján a pár száz forintos xepil csík is szép pozitív lett.

Egyébként ha a nemvart napján a facelle negatív, az valószínűleg sikertelen hónap.

jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Előző két terhességemnél a sima egyszerű x-epil is kimutatta a nemvárt napján. Ezt a tesztet most először használtam, ezért nem tudom, hogy mennyire add pontos eredményt.
jan. 14. 14:55
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
A személyes tapasztalatom az, hogy a facelle 10-es érzékenységű teszt eléggé megbizható. A második babánkat várjuk, viszonylag kora terhesség de nekem mindig mutatta menstruáció előtt ha volt terhesség. Ha nem volt akkor egyértelmű negatív lett. Egyébként nem vagyok híve a korai tesztelésnek. Nálam mindkét esetben erős alhasi puffadás és fájdalom miatt volt a korai tesztelés mert azt hittem valami nagy baj van.
jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek, boldog babaváros pillanatokat!! :)

Nekem is görcsölget a hasam, de csak annyira mint máskor. Egyedül a mellfájdalom ami furcsa volt most, mert azt nem sűrűn érzem menstruáció előtt, vagy csak nem figyelem annyira. Mindenesetre marad a várakozás. Ha nem jön meg, majd szerdán újra tesztelek.

jan. 14. 15:54
 20/32 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom nem jó korán tesztelni nekem mensi előtt 8 nappal joll látható halvány pozi lett minden nap csináltam tesztet pozitív volt és a digitális clearblue is 1-2 hetet írt .. elmentem orvosnál 2 nap késés után nem lát babát de bal oldali petefészek ciszta igen ami nagyon apró anyjra H nem kell foglalkozni vele visza hívot holnap megyek ultrahangra hátha van baba de nincs mert én a vizsgálat után csináltam tesztet ami negatív lett .. de vizsgálat előtt egy nappal meg pozitív volt szovall.. elég bonyolult ... Azt is olvastam már volt akinek cisztat mondták és baba volt na de az én esetemben már az sem történhet meg mivel negatívat teszteltem a sok pozi után .. most tartok 5 napos késésnél ..
jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!