Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig nem tudom elviselni a...

Meddig nem tudom elviselni a parfümöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 hetes várandós vagyok, és egyszerűen nem bírom elviselni magamon a parfümöt. A kabátomon sem. Indulás előtt is csak dezodort tudok használni, semmi plussz illat. Egyszerűen öklendezek az összestől. Férjemen sem igazán esik jól, de magamon töményen egyáltalán.

Meg igazából az édes illatot szerettem eddig, most büdös és émelyítő az összesenek az illata.

Ez elmúlik még a terhesség alatt, vagy csak szülés után?


Bocsánat a lényegtelen kérdésért, de most engem ez eléggé érdekel 😅


jan. 12. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

8 eves a fiam, es most vettem eloszor parfumot, a terhesseg ota !!

Pedig elotte nagy parfumos voltam.

Ugyhogy nekem 8 evig tartott az undor 😂

jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok, terhesseg elott en nagyon szerettem pl. a halat is, de azota azt sem birom megenni, a szagatol is rosszul vagyok.
jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Terhesseg ota nem birom elviselni a parfumot se magamon, se mason.

El is ajandekoztam az osszeset, kar ertuk, nagyon sok volt, de rajuk se birok nezni :D

Most 9 hos a baba.

jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél évvel szülés után még mindig rosszul vagyok minden szagtól. Babáknak való illatmentes tusfürdővel fürdök, mosódióval mosok, Frosh baby mosogatószerrel mosogatok, mert semminek nem bírom azt a mesterséges szagát. Az illóolajokat szerencsére nem utáltam meg, de azon kívül mindent kb.
jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 2 éves múlt a fiam, és továbbra is undorodok mindentől, aminek illata van. Nyáron covid miatt nem volt szaglásom, imádtam. 😂
jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 2x a szoptatás elhagyásáig tartott.
jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 flora08 ***** válasza:
100%
Off: De jó, akkor nem vagyok egyedül :D Kétéves múlt a fiam októberben, pár hete fújtam magamra először a parfümből, amit korábban használtam. Nem mondom, hogy rossz illatúnak éreztem, de kifejezetten zavaró volt viselni. Pedig korábban nagyon szerettem. De nem csak a parfümmel kapcsolatban tapasztalom ezt: az illatokat, szagokat sokkal intenzívebben érzem még most is, mint a terhesség előtt.
jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg 2 év, 3 hónap és 4 napig.
jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 16 héten elmúlt, hátha te is így megúszod. Viszont volt egy megfázásom a 23-24 hét körül, amikor nagyon sokat fújtam az orrom, és utána kb egy hétig egyáltalán nem bírtam az illatos dolgokat, se parfüm, se öblítő, de még mondjuk egy étel illata is konkrétan marta az orrom.
jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A 12. héttől a 30. hétig a férjem csak azután dezodorózta be magát miután elköszönt tőlem, és miután haza ért ment fürdeni, előbb a tusfürdővel, aztán a tusfürdő illatát lezuhanyozta magáról, nagyon nagyon alaposan, mert egy minimális szappan, sampon, bármilyen illattól elhánytam magam.
jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!