Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császárnál, ha...

Programozott császárnál, ha nem indult be a szülés, mindenesetben adnak oxytocint?

Figyelt kérdés

jan. 13. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem beindult a kiírt időpont előtt, de így is adtak oxitocint.
jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam. Programozottnál miért kéne inditani? Pont az a lényeg, hogy valamiért nem szűlheted meg, így programozott császáros leszel, álltalában a kiírt időpont elött megcsinálják, hogy ne is induljon be.
jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem programozott császár volt, mert probléma volt a méhlepénnyel. És a műtét végén kaptam oxyt. Azt mondták segít a méhösszehúzódásban azért adják.
jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Adnak mindenképpen,hogy a méhed elkezdjen regenerálódni.és utána is kapsz majd szurikba :)
jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
4-es: Amit utána kapsz szurikban az vérhígító(trombózis elkerülése miatt) és 10 napig kell szúrnod magad nem pedig oxytocin.
jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
5ös, de! Én mind a kettőt kaptam injekció formájában!
jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Megindult a szülés magától, megvárták, pedig tudtuk, hogy császár lesz, mert medencevégű vol. Kaptam infúziót, hogy valóban érezze a testem is meg a baba is, hogy ez most az. Segített aztán az összehúzódásban is. Aztán napi 2 injekciót is kaptam belőle a műtét után.
jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem kaptam, a doki műtét után odajött és a kezével összenyomta a méhem hogy kijöjjön a vér. Brutális volt,de tényleg kijött minden,aztán a szoptatás is méhösszehúzó hatású volt. Magán nem erőltette a szülés indítást,bezzeg állami azt akarja hogy legalább az eleje természetes legyen(ja csak egy agyi ciszta miatt pont emiatt kellett volna elkerülni),csak ezért mentem magánba mert nem értették hogy nálam veszélyes lenne a fájás...
jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fájások nem tiltottak, akkor adhatnak előtte, mert segít a babának felkészülni a kinti létre.


De ha fájásod sem lehet, akkor nem csinálják.


Mármint normális esetben így működne.

jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, erre nemfogunk tudni válászt adni, mert úgy látszik mindenhol más az eljárás. Valaki kap valaki nem. Egy a biztos, otthon pár napig szúrnod kell majd magadat vérhígítóval.
jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!