Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron kúp mellett...

Progeszteron kúp mellett barnás-rózsaszínes átlátszó folyás. Kellene aggódni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelentkezett szombaton, kedden, csütörtökön és ma (vasárnap) ez a folyás. Kedd óta használom a progeszteron kúpot, de lehet kapok szájon át szedhetőt is. Egész nap pihenek, eljárok dolgozni de ott is csak ülök és kb 3-4 órát dolgozok. Mitől lehet ez? Kellene félnem? Egyszer csak jön és pár óra múlva múlik, nincs szaga és nem jár fájdalommal. 6 hetes és 3 napos terhesség
jan. 14. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rosszat jelent vagy senmmit!

Ezt senki se tudja megmondani!

Lehet vetélés,hematóma, felmart a kúp......

jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász kedden látott, azt mondta semmi probléma nincs, pedig akkor már volt egy ilyen folyás szombaton. Keddtől használom a kúpot, gondolom ha felmart volna lenne bármilyen érzékenység odalent.
jan. 14. 10:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos!
jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok sajnos sokszor azoknak is azt mondják semmi gond akinél kezdődő vetélés van. Használd a progit és pihenj sokat! Ha lehet irasd ki magad pár hétre a háziorvosoddal.
jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ!
jan. 14. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetésnek írtam, de inkább előzd meg a bajt szerintem :) Ha pl hematóma van arra is a pihenést javasolják
jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Remélem nincsen semmi baj, most például kb fél óra volt és el is múlt. Tisztasági betéten amúgy ezek sose látszanak csak törlésnél
jan. 14. 11:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Ki tudja, a felsoroltak közül bármi lehet. Nekem piros vérrel indult, kiderült, hogy hematóma. Előtte pár órával voltam dokinál, akkor még semmit nem látott! Barnázás azóta is előjön hetente pár napra. Már haza járok az ügyeletre. Mindig a hematómára fogják. Már az összes hajam kihullott az idegtől és még csak a most leszek 9hetes. Ugyanannyira dolgozom, mint te. Napi par óra ülőmunka, csak sok utazással, a többi időben sokat fekszem. Szedem, amiket kell és reménykedem🤷🏼‍♀️

Az előző terhességem is barnázással kezdődött, ott is ugyanezeket kaptam, vetélés lett. Lutri ez sajnos☹️

Drukkolok neked is!🤞

jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen én is sokat idegeskedem emiatt, a férjem mindent megcsinál amit eddig én csináltam, szóval én csak pihenek…. Nem mondanám amúgy vérnek, se barnázásnak, csak az átlátszó folyást éppen megszínezi, szóval ezért nem gondolok rosszra. Ha barnázás vagy vér lenne egyből mennék az ügyeletre
jan. 14. 12:54
 10/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam írok ide hogy mi történt azóta, ha bárki olvasná és segítene rajta. 14-én írtam a kérdést, 15-én mentünk dokihoz, 16-tól kezdtem szedni a progeszteron kapszulát a kúp mellé. Közben kiderült hogy inzulinrezisztencia miatt 160g ch diétát kell tartsak. Azt is 16-tól kezdtem. Attól a naptól kezdve megszűnt a problémám, semmi bajom nincsen. Azóta 9 hetes vagyok, lassan 10.
febr. 4. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!