Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron kúp mellett...

Progeszteron kúp mellett barnás-rózsaszínes átlátszó folyás. Kellene aggódni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelentkezett szombaton, kedden, csütörtökön és ma (vasárnap) ez a folyás. Kedd óta használom a progeszteron kúpot, de lehet kapok szájon át szedhetőt is. Egész nap pihenek, eljárok dolgozni de ott is csak ülök és kb 3-4 órát dolgozok. Mitől lehet ez? Kellene félnem? Egyszer csak jön és pár óra múlva múlik, nincs szaga és nem jár fájdalommal. 6 hetes és 3 napos terhesség
jan. 14. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10! Juhú! Boldog babavárást neked!

Én 17-én voltam dokinál. Minden rendben volt akkor. Másnapra, vagy 2 nap múlva megszűnt a barnázás is, azóta nem volt újra. Viszont már végképp nincs tünetem. Eddig se nagyon volt, de már semmi. Sík ideg vagyok, mert azóta nem látta senki, folyton attól rettegek, hogy már elhalt. Az 1.genetikaig még több, mint egy hetem van. Most 1-2 nap múlva leszek 12hetes.

#8

febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Örülök hogy jól vagy, szerintem ne félj. Ha bármi lenne az mutatná magát. Csak legyél pozitív és örülj a babynek.
febr. 4. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!