Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes terhes leszek holnap,...

40 hetes terhes leszek holnap, magán orvosom javasolta hogy feküdjek be szerda reggel a kórházba ha nem indul el a baba.semmi bajom egyébként egészségügyileg, mindenhogyan minden rendben. Kötelező szerintetek befeküdni?

Figyelt kérdés

jan. 15. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelező, mondhatod hogy te még szeretnél várni.
jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az orvosom azert akarja hogy befekudjek mert nala mindig magas a vernyomasom(feherkopeny szindroma)

Egyebkent tok normalis itthon midig 125/82 korul van.

Mondtam neki,hogy a korhazba megjobban magas lenne,mert sajnos ilyen vagyok.

jan. 15. 16:46
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem feküdnék be, hanem mérném otthon a vérnyomásom. Én is csak idegbajt kaptam volna, ha be kell feküdni ok nélkül, ez volt a félelmem a végén, de szerencsére csak úgy akartak befektetni 41+0-n, hogy indításra. Arra meg már megszültem, a tervezett indítás napján mehettünk haza. 🙂
jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem feküdnék be csak úgy. Éppen azért nem akarok a helyi kórházban szülni, mert ott 40. héten ez a protokoll és oxi terhelést kap a kismama.

Az első babámat 41+1-en indították, már nem lehetett tovább húzni. Az utolsó pillanatig itthon voltam. A másodiknál sem csinálnám máshogy.

jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
41héten kellett csak befeküdnöm. 41+1 napra indították.
jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindennap mérem itthon tobbszor is es teljesen normalis
jan. 15. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Mert a dokinak igy praktikus. Szeretik indítgatni a szüléseket.
jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Én biztos nem feküdnék be, mert rosszul vagyok a kórházaktól, így is kemény lesz szülés után az a pár nap.


A legjobb barátnőmet tavaly be akarták fektetni a 40. héten, ő is nagyon sokat gondolkodott rajta, de végül nem ment, mert jobbnak látta otthon lenni, amíg tényleg nem muszáj. Otthon indult be a szülés, így indítani se kellett.

jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én befeküdnék, inkább a biztos, minthogy történjen véletlen bármi. 40. hetes vagy, amúgy is előbb utóbb be kell feküdj ha nem indul el magától.
jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet aktuális se lesz, beindulhat szerdáig magától is.

Amúgy te tudod, vizsgálat sűrűbben lesz, kiírt dátum után így is sok idő elmegy erre.

Köteles persze nem vagy befeküdni, de ha nincs mondjuk túl közel a kórház, még praktikus is lehet.

jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!