Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan számoljam, hányadik...

Honnan számoljam, hányadik hétben járok?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruáció első napja december 20.

Ovuláció január 9.

Tegnap volt halvány pozitív tesztem, ma reggeli vizeletből már erősebb. Nem akarok túl korán orvoshoz menni, de tanácstalan lettem, honnan is számoljam a heteket. 6-8 hét között mennék.


jan. 19. 13:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Találtam hasonló kérdést, de nekem nagyon későn volt ovulációm, így ezen okból vagyok tanácstalan.
jan. 19. 13:01
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 2 hét múlva kellene menned, amúgy én felhívtam az orvosom asszisztensét, kérdezte mikor volt az utolsó menstruáció, ahhoz képest számolta ki a 6 hetet és úgy adott időpontot. Boldog babavárást! :)
jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Azért december 20-tól kiszámolni 6 hetet az nem egy atomfizika
jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Az utolsó menstruáció első napjától kell számolni, ennyi az egész. De ha letöltesz egy terhes appot ess beírod a napot, szamolgatnod sem kell, mert kiírja neked.
jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Látod, te nagyon okos vagy, csak nem értelmezted amit írtam.

A kései ovuláció miatt írtam be minden adatot, mert nem közepidoben fogant.

Én pedig tanácsot kértem, mert csak én gondoltam, hogy 6-8 hétben mennék, viszont mások tapasztalatai talán nem pont ezeket a heteket ajánlják.

Mivel nem szóltál hozzá érdemben, ezért azt sem értem, miért is érezted hogy bármit írnod kell?

jan. 19. 13:07
 6/22 A kérdező kommentje:
2-es és 4-es, nagyon szépen köszönöm! :)
jan. 19. 13:08
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 9-én volt ovulációd, akkor ahhoz képest 2 hét múlva lennél 4 hetes. A február 12-ei héten bőven ráérsz menni…
jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosan tudod az ovud, akkor onnan számolj legalább 4 hetet.
jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom, végig figyeltük teszttel. :)
jan. 19. 13:17
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a 20-21.napon indul be a szív. Szóval az ovulacio után számolj 21 napot meg adj hozzá egy hetet hogy tuti ne legyen túl korán, és arra kérj időpontot.

Február első hete már jó lesz.

jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!