Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan számoljam, hányadik...

Honnan számoljam, hányadik hétben járok?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruáció első napja december 20.

Ovuláció január 9.

Tegnap volt halvány pozitív tesztem, ma reggeli vizeletből már erősebb. Nem akarok túl korán orvoshoz menni, de tanácstalan lettem, honnan is számoljam a heteket. 6-8 hét között mennék.


jan. 19. 13:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 4héttel utána vagy 6 hetes. Ha biztosra akarsz menni, akkor vársz még 1hetet és akkor már tuti van szívhang. Attól függ mit akarsz látni.

#8

jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Menstruáció szerint 4hét+4 lennél ovut nézve 3 hét 3 napos. De várjunk mikor kell megjönnie? Azért mérget ne vegyél erre a tesztre, várd meg a nemvárt napját majd csak azután telefonálj időpontért. én a 21.ciklusnap ovuláltam és nem a 14.en szóval ja ha a menstruáció dátumát diktálom be az nem lett volna valós mivel 1 héttel később ovuláltam, ezt elis mondtam amikor időpontot kértem. Számolj rá egy hetet mindenképp az a biztos. Meg az hogy várd meg a nemvárt napját mert addig bármi lehet.
jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha tutira január 9-én ovuláltál akkor voltál 2 hetes.


Az orvossal is beszéld meg vegye figyelembe, mert a végén egy hét különbség nagyon nem mindegy.

jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

#13! Az orvost nem érdekli. Annyiban számít, ha még nincs abban a fejlődési szakaszban, ahol menstruáció alapján kéne, akkor visszahívják, hogy fejlődik-e rendesen, mert akkor valószínűsíthető, hogy később fogant.

Nekem pl.eleinte 6 nappal kisebbnek mérték a menstruáció szerintinél. Az lehet, hogy később volt ovu, de annyival később, biztos nem, mert 1 próbálkozás volt és annyit nem bírnak ki a spermiumok. De hiába mondtam, inkább hitték, hogy én vagyok Szűz Mária, mint hogy egynél többször nem próbálkoztam 😂

Már csak 4 nappal kisebb a menstruáció szerintinél, lassan már akkora, amekkora lehet is, de soha nem változtattak. Genetikaira is méret (az utolsó) alapján adtak időpontot és ott fognak változtatni, ha lesz 1 hét különbség.

jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, igenis érdekli, nekem 2 hét eltérés volt, már az első vizsgálaton mondtam mi van és az utolsó menstruáció első napjának nem a valós dátum, hanem a méretéből (és az ovulációból) számolt lett beírva mindenhova. Utána is pontosan ennek a dátumnál felület meg mindig minden mérete.


E szerint a számolt dátum szerint 40+6-ra szültem természetes úton, oxitocin nélkül. Ha ragaszkodik az orvos az eredeti menstruációhoz akkor 2 héttel korábban indították volna a szülést, egyenes út lett volna a császár felé. Nagyon-nagyon nem mindegy.

jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nek4m is 21.napon Volt ovum, amikor mentem és kérdezte az utolsó mensit, mondtam hogy ez meg ez. De csináltam ovu tesztet és a teszt is 6.nap késésnél lett csak pozitív.

Így méret alapján írta a kort, és onnan végig, a genetikain is a méret alapján számoltak.

Ki is jött az ovuhoz képest a kora. Kíváncsi leszek hogyan jön majd, de azért ha megalapozott a verziód, figyelembe veszik.

jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy 16os?

#12 vagyok

jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#15! Ok.,ez igaz, de neked ezek szerint stimmelt az állításod a mérettel. Az elején 2 hét különbség még mindenképpen látszik és legkésőbb a 12.hetinél mindenképpen módosítottak volna. Neked is a méret szerintit írták végül, mint nekem, hiába lett volna menstruáció alapján 6 nappal nagyobb. Mostmár csak 4 nap a különbség és ez már nagyjából meg is felelhet a valóságnak. De a 12.hetire az időpontkérésnél se kérdezték a menstruációmat, csak az utolsó uh-t és az akkori CRL-t, tehát méret szerint adtak. Ha a kérdező biztosra tudja az ovuját, akkor egyezni fog a mérettel és a végén se lehet egy hét különbség, ugyanúgy, mint neked.

#14

jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az ovuláció napja számít két hetes terhességnek. Január 23-án leszel/lennél 4 hetes terhes.
jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
jan. 19. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!