Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ, hogy megmarad-e a...

Mitől függ, hogy megmarad-e a be ültetett lombik?

Figyelt kérdés
Alig találtak vmit és ki tudja, hogy lesz-e akkor saját gyerekünk, ha nem marad meg beultetve... Mennyi idő egyáltalán egy folyamat?

jan. 26. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a beültetett embrió...


A megkezdett lombik kezelés kb. 2-3 hetet ölel fel, protokolltól függően. A beültetés után még 2 hetet kell várni, hogy kiderüljön, megtapadt-e.

jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mitől függ h meg tapad e az embrió?
jan. 26. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mitől függ h meg tapad e az embrió?"


A szerencsétől, mint ahogyan az egész élet

jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2! A jó szerencsétől. Pont, mint spontánnál.

Lombiknál kicsit nagyobbak is az esélyek, mert a lehető legkedvezőbbé alakítják a feltételeket. Nekem pl. beágyazódási nehézségem volt polip miatt. Lombikot polippal nem csinálnak. Végül nem került sor műtétre, mert spontán teherbe estem még előtte, de, ha nincs az az akadály, lombikkal lehet, elsőre sikerült volna, így meg többedik próbálkozásra.

jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse azt kell mondanom. Én összetehetem a kezem, mert az első sikerült. De ismerek olyan párt akik már jó ideje csinálják, most már külföldön és a 9 lesz.
jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A lombik maga a szerencse, megtámogatással. Nincs biztos recept a sikerhez. Egy beültetés sikerességi esélye 25-30% körüli a statisztikák alapján.

Nekünk volt sikeres (6.-ra), aztán a tesóért is úgy indultunk, ahogy korábban már sikerült; ugyanaz a protokoll, ugyanazok a gyógyszerek, 5 napos beültetés, morfológiailag szép embriók... aztán másodszorra már nem jött be...

jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első is megtapadt de sajnos 8 héttől nem fejlődött tovább...

A harmadik beültetés sikerült.

Valóban kell hozzá szerencse is de én a 3 beültetés után 2-3 napig pihentem és nagyon pozitívan álltam hozzá szerintem ez is fontos.

jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!