Sok ez a hízás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

58,5 kilóval kezdtem.

11+4 vagyok és kereken 62 kiló.

Akárhogy számolom 3 és fél kiló kereken.

Ez csak így az első trimeszterre sok, nem?

Növekszik is mindenem. Vissza kell vegyek? Már 2 hete nem nasizom, nem csokizom. Enni sem eszem többet, mint ezelőtt. Mozogni is ugyanannyit mozgok.

Ez normális, és ez a baba miatt

történik, vagy innentől jobb ha nézem a szénhidrátot a napi étkezésemben?

Esetleg kíváncsiságomból, ha leírnád az első trimeszterben neked jött e fel kiló, és ha igen mennyi? Azt megköszönöm


jan. 29. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha trimeszterenként kb 3 kilót hízol, az a terhesség végéig kb 9-10 kiló, van, akire 25 megy fel. Ne agyalj ezen, figyelj oda, hogy mit eszel, nem kell marékszámra tömködni a csokit, de ha épp az esik jól ne vond meg magadtól! Ha a nasi esik jól, nasizz, csak mértékkel.
jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok, 5 kiló plusznál tartok, én is kicsit sokallom :D Oké, Karácsony körül elengedtem kicsit magam, viszont amúgy ugyanúgy eszek mint eddig, vacsira csak tojás, zöldség, saláta, szerintem nagyon szervezet függő
jan. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából 12 hétig nemigazán kellene hízni. Ha ezt a pluszt tudod tartani egy jó ideig akkor nincs baj. Hamar eltudnak szállni a kilók. 20 hetesen 3 plusz kilóval vagyok. Az első terhességemnél 20 szaladt fel.
jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sok jött fel vagy 25 kiló de rengeteget ittam, ami elötte nem volt jellemző és borzasztóan lelassult az emésztésem.
jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!