Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 hetesen alábbhagyott a...

5+2 hetesen alábbhagyott a hányinger?

Figyelt kérdés
Vasarnap kezdődött, kedd este még rosszul voltam de tegnap már semmi ;( volt 2 vetelesem ott is haspnlo volt csak 7. Heten jott a hanyinger mqjd elmult uh most elkeseredtem. A kihordott babáknál is 7. Heten lettem rosszul de 14. Hetig stabilan akkor nem ertem most mi törtent
febr. 1. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Ennyiből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Nekem meg pl sose volt rosszullétem, a terhességeim mégis rendben voltak. A tünetek jönnek-mennek.
febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon rosszul voltam végig, de csak a 6. héten kezdődött. Lehet, hogy mástól volt hányingered. Stressz esetleg, vetélések után el tudom képzelni.
febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 14. hétig rosszul voltam mindkét terhességemnél, de azért volt egy-két nap kegyelem olykor, amikor teljesen jól éreztem magam. Nem igazán lehet bármire is következtetni ebből.
febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem hányingerem sosem volt, viszont első terhességemnél annyira fájtak a melleim, hogy csak óvatosan tudtam menni, mert ha kicsit jobban odavágtam a sarkam, azt éreztem, hogy leszakadnak. Missed ab lett sajnos, de már csak akkor kezdett múlni ez a tünet, mikor a diagnózishoz szükséges megerősítő UH-ra mentem.

A kisfiammal meg hol fájt, hol nem, állandóan a mellem nyomkodtam, hogy érzek-e még valamit, annyira féltem, hogy ő sem marad meg, de szerencsére semmi baj nem volt :)

A terhességek néha nagyon különbözőek.

febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke de nekem ez mar a 6. Terhességem szoval sajnos mar van tapasztalatom :( mindegy meglatjuk hátha!
febr. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!