Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek vissza lehet...

Szerintetek vissza lehet nyerni a szülés előtti formánkat?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja , hogy már soha nem lesz olyan testem , mint szülés előtt. Előtte sportoltam megvoltam elégedve magammal , de sajnos eltiltottak a sportolástól terhesség alatt . Nem híztam sokat , de nagyon kiszélesedtem , ez tényleg így fog maradni , ha vissza térek a sporthoz és az egészséges életmódhoz? Nyilván a baba egészsége a fontos , és most minden másodlagos , de érdekelne , mert teljesen megijesztettek .
febr. 10. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez genetika is. Valaki akkor sem lesz olyan, mint szülés előtt, ha belefeszül.

Más meg különösebb erőfeszítés nélkül is ugyanolyan formában van.

Szerintem az a titok, hogy tégy annyit és úgy, ahogy neked komfortos, és ne görcsölj rá. Akkor meglesz a nyugalmad, hogy te kihoztad a legtöbbet magadból. A sport a léleknek jót tesz, de ne a tökéletességre törekvés legyen a lényeg.

febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van! Köszönöm szepen a válaszod !
febr. 10. 22:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lesz mar olyan testem, mint szules elott, de ez nem azt jelenti, hogy most epp ne lennek jo formaban. De vannak striaim, kinyult a borom a hasamon, kicsit szelesebb lett a csipom, a mellem se olyan mar, a labam is egy szammal nagyobb…:D

Hat, ez van, de en elegedett vagyok most magammal, sportolok es figyelek a kajara, megteszem, amit lehet.

febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan" sosem lesz már a testem, de ez nem akkora baj, mert nem feltétlenül rosszabb, csak más.

Én lassan 1,5 éve szültem, ezek változtak negatív irányba:

- minimálisan megereszkedett a mellem

- a hasam nem lett olyan, mint volt (sosem volt lapos, szóval nem érdekel kifejezetten)

Ami nekem nem oszt, nem szoroz (csak kellett vennem néhány új cipőt 😀):

- kb. egy számot nőtt a lábam

Ami jobb lett:

-nagyon vékony voltam a terhesség előtt, és nem sikerült hízni sehogy sem. Most fogyózok 😀 (azaz visszatértem a sporthoz és nem tömöm magamba a szénhidrátot ész nélkül, mert előtte az kellett a szoptatáshoz, de eddig is csak stagnált a súlyom, most elkezdett csökkenni, és még mindig szoptatok)

Ja, és 37 éves vagyok, szóval bármelyik jöhetett volna csak a korral is pár éven belül, terhesség nélkül is...

febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Genetika. 3 hete szültem és olyan a testem mint szülés elött. Jó mondjuk szülés elött 52kg voltam 63ig híztam és most vagyok 56kg tartani próbálom, az 52 kgmal nagyon vékonynak tartottam magam. A hasam lement, lapos, sehol egy stria.
febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt volt rajtam pár plusz kiló, már épp kezdtem a sporttal lefaragni belőle, mikor terhes lettem. Szülés után újra edzeni kezdtem, 4 hónap után már jók voltak rám a ruháim, 1 évvel szülés után pedig már jobb alakom, mint gyerek előtt bármikor.

Nem lehetetlen tehát, pláne sporttal, de nyilván kell hozzá genetika is.

febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz soha olyan, se a vaginád se a tested többi része.
febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , akkor van remény !😃😃
febr. 11. 16:47
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyanannyi kiló vagyok, mint szülés előtt, 2 hónapja szültem, és szerencsére jól érzem magam a bőrömben, nem változtam drasztikusan, csak a mellem lett nagyobb a szoptatás miatt (+ a fenekemen látszik talán hogy kisebb, mert egy ideje nem sportoltam). A genetikán kívül szerintem a szoptatáson is múlik, mert az elég sok energiát emészt fel. (+ jó kérdés, hogy ha már nem szoptatok, milyen lesz a mellem, de ez annyira azért nem izgat)
febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat igazából én a mellemet már meg se említem , nekem implantatum van bent és most járok a harmadik trimeszterben , de már most akkora , hogy inkább azzal nem is foglalkozok . Én eddig 4kgt híztam , nincs nagy hasam , csak nagyon kiszélesedtem.
febr. 12. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!