Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek vissza lehet...

Szerintetek vissza lehet nyerni a szülés előtti formánkat?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja , hogy már soha nem lesz olyan testem , mint szülés előtt. Előtte sportoltam megvoltam elégedve magammal , de sajnos eltiltottak a sportolástól terhesség alatt . Nem híztam sokat , de nagyon kiszélesedtem , ez tényleg így fog maradni , ha vissza térek a sporthoz és az egészséges életmódhoz? Nyilván a baba egészsége a fontos , és most minden másodlagos , de érdekelne , mert teljesen megijesztettek .
febr. 10. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Én dundi kamasz-felnőtt voltam, úgy is estem teherbe. Életemben először az első gyerek után kezdtem sportolni. Most, 3 gyerek után jobban nézek ki mint valaha, lapos a hasam és 38 évesnek sem mondanának, persze a sport azóta életem része.

A genetikám kifejezetten rossz lenne amúgy, minden nőnemű túlsúlyos a családban, laza kötőszövettel.

febr. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
65%
3x szültem. Teljesen visszafogytam mind3x 25 kg-ot szedtem fel mindig. Ugyanaz a ruhatáram is. Alkati kerdes sajnos. Nekem 1 striam sincs 3 szules utan, ezt anyukamtol orokoltem, vékony rugalmas a bőröm. A cicik talan nem annyira feszesek, de melltartoban az sem látszik! En efyebkent csaszarral szultem mind a 3-at szoval annyi h van vágásom. Sokat futok egyébkent 6-8 km-ket. Ez sokat segített!
febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!